AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Per shpiunat qe vrajten atdhetaret

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Per shpiunat qe vrajten atdhetaret   Dim 2 Déc - 9:41


 • 23/10/2014 20:07
   Ndrecaj
  pikerisht une kam qen operativ ..polic ushtarak ..ne luften e kosoves ekam pase perdetyr me ec mekilometra

 • 23/10/2014 20:08
  Kuçi Kuçi Haxhi
  Kush te ka dhene urdhera?

 • 23/10/2014 20:09

  Ndrecaj

  [ltr]
  shefi i policise ushtarake te shtabit te pergjitheshem qe tani meseshte gjall evarn ..mekishin vrar edhe mua por gjat gjith kohes ubera sikur spo dia asegje ..ndresa ne luftene ilirides 2001
  ..provuan te nevrasin seepe ishna faktor vendim marres por sjadolen sepse kishna nje ushtri te ter pas vetes[/ltr]

 • [ltr]
  Ne kosove a ke marr urdhera nga Agim Qeku,apo nga Kondusi Lama?[/ltr]

 • 23/10/2014 20:11
   Ndrecaj
  po kam marr
  direkt nga aj dhe nga ....e prori im ..lama dhe arsim ramadani


 • 23/10/2014 21:46

   Ndrecaj
  karendesi qe ju keni kryer nje mision te miredhe pse ske luftu ska gja
  ti vetem e ke kryer luften para koohe vlla


 • Ndrecaj
  ka disa ...njeherr njefre ruzhdi saramati ..
  edhe nje fare faik kryeziu ..nga pagarusha . jeton ne arban prizeren .


 • mepa urdheruar meshku ne prishtin me vra njanin ..ama nje njeri temir shumte mir qe i kishte dhan shum buk UCK ..


 • mepate urdheruar me kry vrasje ne prishtin dhe shkova ..civil vetem revolen mevete me autobus te beogradit ..pa problem kalova suharek caralev neper postblloqe .ne prishtin ...atu hina te aj jarani nxorraTT..7.62..NETAVOLIN DHE ITHASH BACA ISAK KAM ARDH NME TErz VRA POR SPOTE VRAS


 • DHE ..ITHASH EKAM URDHER FILLOJ AJ BACAMEKAJT NEZA SIFEMIJE ..PSE BRE METHA VQE QE ESHKRIVA TA PASURIN PER KETE TOK PO DONI MEM VRA


 • metha bre djal jadhash komandant faikut PEZON 309. DIZEL EKAM BLE 22 MARKA ..DHE 11.DOLLAR PARE TETHATA ..OPAAAAAAAA
  [kur uktheva ne ..noshor .menzi mbe rrina i gjall


 • dhe kur u ktheva metha qka bane ithash evrava ..bravo metha qka podon si grad ithash asegje vetem ma mundesojn teshkoj ne dugagjin..dhe shkova ...pas luftes semaqedonise etakova ne .prizeren ishna ne TMK .ne g2..TU PUNU ITHASH O FAIK MUTI POAVJEN NEDREK TEBACA ISAK N E pr ..JU ndal fryma metha si ashtu aj kavdek i thash jo jo ska vdek..po ti kerkon paret dhe kerrin..a kerrin evozitkepas luftes ..ate kerr te Isakut


 • me tha mor a po lun ti me mua i thash jo spo luaj por mbyle se tan robt haaaaaaaaaaaaaaa .dhe nga ajo koh kurr skam fol i  ..iku,ma bylli ska fol ma kurr

 • 23/10/2014 22:25
  Kuçi Kuçi Haxhi
  Au çka me tregove pash nje zot Hamdi,Kosova çenka serbi pasha nje allah qe e kam.


 • 23/10/2014 22:26 Ndrecaj
  mor mekqe eshte ..ske iden ti,ketu del scili thit jam shefi i aksh


 • Kuçi Kuçi Haxhi
  Avdi Ibrahimi me Milaim Zeken qe une e kam zbulue kur per here te pare u ba paraqitja e saj dhe duke shikue disa here nermjet maskave kishte dal Avdiu si minik,bashk me Xhavit Halitin dhe me vllaznit e tij Avdiu


 • 23/10/2014 22:31
   Ndrecaj
  bash qashtu ..tani del ismail bajraktari nga bainca e denasit thot aj eshte shefi ..agron igballi nga raqaku ..spiun..gazmend halimi nga ngucati babain s pin te udb..dhe plot qasi mutash


 • ETHIRRA skender hoxhen nga bllaca aj mekryen pun por ishte nespital ne tiran ..


 • tethash orvlla ..krejt qka pat ja dhash qeti populli dhe atedheut bash si hasan prishtina ...tethash tani e kater muaj eq jam pergjegjes i garedes ..as e nje kafe asekush sma ka pagu .ase nga ata te kryesise se ilirides ..tegjith aikam ba memjete vetanake .mbi 70.mij euro aramtim e e uniforma ..por ja tani po ekuptoj qe dikush paska than qe une paskna kmarre pare ngadikush lete del dikush haptazi le te methot ...ejo sikurvat me rrena


 • po vlla e kam degju ashtu eshte edi mir vlla se qfare njeri je dhe mekan kepas pun mekta pis a or vlla po ramadan muja eshte me izi se kadri veseli ..e ..xhavit haliti


 • Avdi Ibrahimi MUAJI isakt kurr nuk um kujtohet por edi qe esht qi nebyth me njefare ..ramadan spiunin.e peqanit ..dhe keshtu

 • rajmonda eshte agjente e trefisht ...kosoves maqedonis shqiperis ..enjof mir ekam mike pamarre parasysh se si eeshte


 • hahahaha ..i nderuar kam punuar 4.vite pas luftes ..ne prizeren si agjent i G.2..ne TMK idi tegjitha po qija nanen me mir mos midit::kam nejt mete edhe une njeher ne oden e nysrtet8it ne samadrazh .kaqen aty edhe gani sallauka nga studenqani dhe tahir sinani nga tropoja.


 • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 • 26/10/2014 16:32
   Ndrecaj
  aedin nje ..vajaza e igjes se fatmirr limes eshyte emartuar ne beograd ..per ish drejtorin e dhunshem te elektro privredes se viteve te 90.migja i limes ka punuar zdrugetar ne kos;;;fatmiri eka banesen e shkaut ne prishtin ne koder te diellit:po pra ..kus h e vrau komandant kumanoven..po njerez te limes ..sakt


 • Une Haxhi KuçiE kane hudhur ne malet e Javorit


 • 26/10/2014 16:37
   Ndrecaj
  po po ashtu eshte realitet;26/10/2014 16:39
  Ndrecaj
  mos eshte musa i leshanit ..aj qe evrau sami kuqi


 • s amiu kur eka vrar musen ika than pote vras seje pis tradhetar ..tani samiu ne burg

[*][*]


 • 10/12/2014 19:56
 • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


 • 22/12/2014 03:24
  Ndrecaj
  BASHKE PUNO ME ILIRJANIN ESHTE NE FRANC ESHTEAGJENT PERFEKT..ESHTE NJJERI NGA MIQET EMI TE MIR eshte nga prishtina ama mos i trego eshte nipi i ahgmet krasniqit .pjesemarres ne tri lufta agjent perfekt

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Per shpiunat qe vrajten atdhetaret   Dim 2 Déc - 19:23

abdyl..haruni ishte miku im i ngusht prandaj ase une spo pres diqka metemir se sa haruni.
shipnija ka shum meshkuj mbi tok por mamir tejen nen tok se mbi tok kemi nevoj per ju mbi tok Shipnija e shiptarve

Abdyl Mahmudi Shpresim ky ibrahim kelmendi luan rolin e shkaut eka per detyr me luajt ate rol
or i nderuar zeq hogja eshte me hrr sesa shu horra tjer idha truall nepz ..imarun shtepime e mbyll gojen

maban nje biografi te kjrt per zeq budakoven djalin e nje kullaku .te udb]
24/12/2014 20:49
jo jo per zeq shpiunin sdi shum di per baben etij dhe migjen etij kullak te ndyer

pse nukflasin me lum haxhiun ghajdin abazin..nese ishin ne junik nete njejtin njesit bashk me AB..bedri shalen

metrego meshum perhistoriatin e zeq hoxhes budakoves ..kullaku.kudoli patriot nipi i nuh avdulahutjo po pres nga ju sepse idioli meir epse per kete pids nuk dimeshum edi vetem nje e kaqen dezerter ne deqan dh ju ik dhegjat ikjes ka shlel nemina kebeseorie .dhe eshte ber mut.

Une;I kishte thene Avni Mules kinse Kujtim Kurti ka qen bashk ne trajnime me kete i kish liru Fehmi Agani.
14/01/2015 10:25 Ndrecaj
MIR MENGJESI ZOTI HAXHI ME SHKRUAJ NJE ARTIKULL PEER HAJDIN ABAZIN.LUM HAXHIUN SEQKA DIN PERR KERCENIMET ETIJA BER .NJEREZVE SEPSE VLLAU ITIJ GANIU PO MESHON NE KOQE VLLA

24/12/2014 21:23

Kuçi Kuçi Haxhi

[ltr]
Qija nanen krejt me serbi ishin kane .

 JO KREJT SHUMICA QENGA DITET EPARA TE jug SEW TITOS IKAN BROHORIT VULLNETRAISHT JUGOSLAVIS DHE TITOS PAASE NJE TRYSNI

Uksjin Hoti serbisht;U vreme studenskih demonstraija 1981. godine u Pristini bio na dužnosti Pokrajinskog sekretara Socijalisticke Pokrajine Kosove [SAPK] za odnose sa inostratnstvo.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kush e qiti ne prite


po e lexova me shum kujdes .p[o qerimi eshte aj qe ditet epara te uck ekaqit neprit adrijan krasniqin.por ka dor edhe ne pritene zahir pajazitit dhe vrasjene ahmet krasniqit .

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Kelment,paskan qen kryesoret me Kadri Veselin

po
15/01/2015 10:31

Kuçi Kuçi Haxhi
Po Faik Kryeziu ,por ai nga prishtina,qe ja ka ble pegeon Faikut si e kishte emrin?Ali!15/01/2015 10:32

Ndrecaj
ka pas qebap tore .

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
po kan lameruar spiunat e tyre por policia ishte shum korrekte dhe .ekreu opunen e vet.nga akta kuza terorizem .doli te arm mbajtje aranzhim pershitje blejrje armesh dhe fomimin e formacioneve .per nderrhyreje ushtarake jasht kufijeve te kosoves.
[/ltr]

[ltr]
u detyrova me halin tim te marr edhe avokat ..avokatja ime ishte drirta hoxha 

jo vlla se kurr ska pase dor ramushi te zema por kelmendi azem syla xhavit haliti .ku djali eshte deshmitart i gjall deshten nevra edhe ne burg..qerim kelmendi ..me stafin etij .sabit geci.sami lushtaku..

28/01/2015 23:17
Ndrecaj
po sabiti .me kelmendet dhe sami lushtakun .ekan kontrollu krimin gat dhe p

po po edi .sepse .ndremjetesues ekan pase Gazmend halimin.dhe dnin.qopen..nerrug te reqanit .xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Takimet e Avdi Ibrahimit ne Sharren ne Lubizhd


28/01Ndrecaj

[ltr]
Ramadan ulluri.(po jeton qe moti ne suharek nerrig te reqanit)qe gjat vitit 2002.eshte sollorat me sbit gecin dhe gazmed halimin post lart nat dit dhe takimet ikan ba ne lubizhd te sharra e avdis ..


28/01/2015 23:34
Ndrecaj
po nat dit jan taku .gjth nadej ..por taimet kryesore ikan mbajt te sharra e avdisne lubizxhd prapa stacionit te policise aty avdia eka pas sharen.ne lubizhd te PZ pas luftes ekan pas si kamufllazh o vlla

28/01/2015 23:36
Kuçi Kuçi Haxhi
aha,a je i sigurte qe Avdi Ibrahimi ka pas sharr ne Lubizhden e prizrenit?28/01/2015 23:36
 Ndrecaj
po iter grupi ja taku aty nat dit .,pastaj pas dy te nuajve kan kaluar me nje pomp tte benzines .ne afersi te rruges se leshanit ..
edhe aty disa mnuaj .por sabiti kaqen meta,secilin takim,jan kan ba organizat .20.e mashum veta

28/01/2015 23:39
Kuçi Kuçi Haxhi
PO a e ke pa naje here Avdi Ibrahimin duke nejt me Rexhep Selimin?

28/01/2015 23:39
Ndrecaj
po,kaqen koh fil pas luftes,edhe me kamishin e [PDK,kamishin e shikut

po mir bile por u ndan se sabiti jav rrasi krejtve .

avdi pisi..hajt se dota rregulojm.kete pun vetem ne dota dim.por nese ke mundsi vetem nese ke mundesi miqon nja 50.euro sjam keq e punet tjera ti kyej une si vllaut ejo per pare se jam lodh nga ta

secili tani kur juka ardh voja te bytha pothojn eq senjofkan njeri tjetrin..sepse kamishi ka ngel pa akuz nuk flet dhe eshte me i mequr se te tan kta leshat

avdi me te tjeret sa her qe ekan kercenu .latif bubavecin per haraq poa gjera tjera .janmbeshtet ne kamishin ateher kamishi ishte njeri i tret i SHIK.HAHAHA ..or vlla .sherri qe i dinte tegjitha i gjiri ..baca xheladin geci evran para 3.viteve ja qin nanen sa dol nga burgu nemes te fush kosoves..ae njofka avdin hah...mua meka than..vet qe jobre bac nuk enjof haxhin une.

bile mebani budall .ithojke bekes se hajdarve .aaa cili bre koka haxhia ..i salihit te dollocve kaqen ushtar nga ditet epara me naimin e brishve[ltr]

jan tu punu djemt ne ate drejtim .hqi mos u merzit .pomerrem personalisht met.
01/02/2015 21:22
Ndrecaj
shum i ndeuar .me gjith ate del neser paradite mi dergo 50.euro se vertet kemi marr detyra dhe smundem me leviz kuptom..mir .avdin eka mar per siper djali i baces besim hekurani mu marr mete dhe me kry..
01/02/2015 21:38
Kuçi Kuçi Haxhi
po Gazmend Halimi ,nga eshte?
nga ngucati jeton ne shtime ..moti nga viti 75.strumbulari i tegjitha te kqijav .eshte qarku shtime .drenas skenderaj .pej .

orvlla te gjitha dallavertet aty ika sjell gjat vitit 2002..2003..kan pas ny zyr pran sharres ..sigurt .kush ka manovru me ato traj druj tendera kulmash nuk kam dijeni por eshte e vertet

nuk edi .nga kush eka ble Avdiu shaeezn,.vetem e di qe nga aty kan dal shum te zeza

01/02/2015 21:51

Kuçi Kuçi Haxhi;A ke qen ti najhere aty?

po nja dy a tri her,jo jo skam degju por kam qen aty vet ...ne ate vend eshte ndertuar njeobijekt i madh me mobile italiajne .kush e ka tani nuk kam ma dijeni .01/02/2015 21:54
Kuçi Kuçi Haxhi;Dmth,se Avdiu e ka udheheq mbledhjen apo Kadri Veseli

avdiu ..vet .EPASLA NEMIQESI ..RESHAT BADALLAJN

Ne sharre,po zakonisht ka biseduar per organizimin eshtet per mos klenjen ne njrzve te serbis ne .pushtet vet e quante veten si i pamvarun.dhe keshtu

02/02/2015 13:19
Kuçi Kuçi Haxhi
Thaqi a ka marr pjese ndonje here a ju kujtohet

UNE SKAM QEN KUR KUR KAQN THAQI SEPSE KAM PAS QENGA ZVICRRA RAPORTE JO TE MIRA METE

Kam qen  ME AZEMIN PO E MEXAHVITIN EDHE ADEM GRABOVCIN JO
[/ltr]
Me Avdiun nja dy tri her .dhe me hgaxhi shalen jemi takue.sasht as lima meimir i perzime ne familje mshki .
HAHAHA ..or vlla .sherri qe i dinte tegjitha i gjiri ..[/ltr][/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Per shpiunat qe vrajten atdhetaret
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: