AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ja kush e krijoi SHIKUN

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ja kush e krijoi SHIKUN    Dim 9 Déc - 18:11

[ltr]Naser Islami Daut DautiTe mos e quani Haxhiun tradhetar, sepse na as te thembrrat s'mune i vijme! Politika eshte teper e thelle?! Veshtire eshte per ta njohur politiken, Haxhiu ka te kruer juridikun dhe histori gjeografi, edhe besoni se u ka kajt nanen serbeve! Ani mendimin duhet secili me e shprehe,por beso se eeshte shume patriot qe nuk besoj qe dikush ia kalon![/ltr]


[ltr]
Kete ia thashe atije fare dautit. Heheh, budallai![/ltr][ltr]
Naser Islami Fitim Arifi Me HAXHI kucin, nuk bon me bo hajgare se tash lehtt osht me fole, ndersa Haxhiu kure ka qene me rrezik se kurdoher i ka dale hesapit n'krye! Ti shprehe mendimin, ani se nuk di 2+2 sa bojne! POR HAXHIUT NUK I THUHET PATRIOT ME BATERIA! sE HAXHIU ESHTTE HERO I GJALLE! Haxhiu nuk ka luftu neper male tu u fshehe mas civileve. Ai eshte ballafaqu me serb fyt per fyti, edhe u k a qi nanen! E pata qe nuk e njihni ju mire?! Tregona dicka per me kamion se ate lemi nuk e njohim si tI! E per keto pune Haxhiu i njeh mire sepse ai ka te kryer juridikun, gjeografi-histori, dhe +trim dai eshte! qE NUK MUNDE T'IA GJESHE SHOQIN!Ja kush e krijoi SHIKUN
Ja kush e krijoi SHIKUN
[/ltr]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ja kush e krijoi SHIKUN    Dim 9 Déc - 18:11

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Ja kush e krijoi SHIKUN
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: