AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush e ngriti Enver Hoxhe qenin

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush e ngriti Enver Hoxhe qenin   Dim 9 Déc - 18:12

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush e ngriti Enver Hoxhe qenin   Dim 9 Déc - 18:13

26 SEPTEMBRE 19:24[ltr]

Thaçi e Veseli tuteshin në luftë, thotë shoku i dikurshëm i tyre
Thaçi e Veseli tuteshin në luftë, thotë shoku i dikurshëm i tyre Asllan Bajraktari ka treguar sa shumë frikësoheshin gjatë luftës “Luli” e “Gjarpri” .Njohja mes tyre kishte ndodhur qysh gjatë luftës. Asllan Bajraktari, kujton kohën kur kishte bartur me traktor Hashim Thacin dhe K...
puls.al[ltr][/ltr][/ltr]

30 SEPTEMBRE 01:24

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Kush e ngriti Enver Hoxhe qenin
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: