AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 I vetmi Naser Islami mi uron demostratat te 11marsit 1981

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: I vetmi Naser Islami mi uron demostratat te 11marsit 1981   Dim 9 Déc - 19:45Naser Islami
12 mars · 
URIME PERVJETORI I 11 MARSIT 1981 DiTA KURE HAXHI KUCI E THEU PJATEN E PARE NE MENZEN E STUDENTEVE, PERSHKAK TE NDODHJES SE QIMES NE GJELLEN E TIJE, URIME HAXHI KUCI

10Vous, Naser Islami, Demirali Morina et 7 autres personnes


  • Naser Islami Askush deri me sot nuk pati guximin te permende as edhe njehere per rastin e thyerjes se pjates se pare ne menzen e studenteve me 11 mars 1981?! Vertete e cuditeshme? ! Edhepse ngjarje historike!    • Haxhi Kuçi Naser Islami,jeni njeri ndere ma te paret,qe nga dita e pare qe keni ndegjue per realitetin e demostratave te 11 marsit te vitit 1981 qe une jam ai nismetar i demostratave pa organizimin e tyre.Por serbia me menquri,i shtini sherbetoret e vete qe qe ti pervetsojne keto demostrata kinse i kan organizue.Po dua me thane se te gjithe ata qe hajn mut kinse i kan organizue demostratat jan sherbetoret e serbise,apo tradhetaret shqiptar. sot keta qej,i ke ne krye te shqiptareve te njetit qelbesira.Dhe popullin po e mashtrojn dhe po lozin si me majmunat neper kafaza.Me kete deshta te them hapur,ketu shifen shqiptaret sa e perkrahin njeriun qe luftoj per te drejtat e shqipzive.Shtate Lika ti kan bere,e kush ska fole as dhe nje fjale.Pse me humbe kohen per kete pis popull.Ky Pis popull,jo qe lyp qi nanen per se gjalli,po lyp dhe qi edhe per se vdekuri ne vorre.Kurr drite dhe dite te bardha mos paft ky popull i poshter shqiptar.Naser Islami,me nje Naser,nuk krijohet liria,as kulla.Tek shqiptaret pa qen tradhetar i poshter nuk je i pershtatshem.


    • Naser Islami Haxhi Kuçi Fatekeqesisht e vertete kjo qe thua Haxhi!

    • A tan shqiptaret qenkan ne anen e tradhetareve o Naser Islami,e çka me ba ne dy per keto troje te shkreta e shkrete mbetshnin,mos i gjete mengjezi kete pis popull.
    • https://www.facebook.com/naser.islami.9/posts/1789739884416587


Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
I vetmi Naser Islami mi uron demostratat te 11marsit 1981
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: