AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Skender Krasniqi ish polic qe ma theu kioskun e llutrise per

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Skender Krasniqi ish polic qe ma theu kioskun e llutrise per   Mar 18 Déc - 10:31

Skender Krasniqi
 ish polic dhe tani antikombetar qeni serbise

https://www.facebook.com/blinera.krasniqi.750?fref=ufixxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Egzon Krasniqi est avec Skender Krasniqi.
6 septembre · 

Komandant Urime 19 Vjetori I Policis te Kosoves.
Jom krenar si djal i joti dhe si djal i nje Komandanti qe beri percielljen e shum krerve te lart botror qe Vizituan Kosoven 
Jom Krenar me punen qe ke ber per shum vite si Komandant ne stacionin e Trafikut.
Po ashtu jam krenar qe ishe Komandant dhe Themelusi i Njesis Policore ne Autostraden e Kosoves.
Vazhdoj te jem krenar me punen qe je duke e ber Ne Policin e Kosoves .
Krejt kjo krenari me vien Respekti qe kan Koleget dhe shum miq shok per ty.
Urime dhe nje her Komandant 👮🏻‍♂️
Voir les commentaires précédents


[size=13]Salih Ferizi Komandant urime te uroj shendet e qdo te mir ne jet

Gérer


Igballe Kolgeci Bravo per fjalet e mira qe tha per babain te behesh krenar dhe ishalla edhe 19 tjera i pret si keto me faqe te bardh bravo qofsh me jete te gjate se bashku me motren time me fat


Shpetim Krasniqi Urime respekt per bacin skender dhe te gjith familjen tuajen obac
Gérer


Feim Rina Krasniqi Urime komandant krasniqi

[/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Skender Krasniqi ish polic qe ma theu kioskun e llutrise per   Mar 18 Déc - 10:55Haxhi Kuçi Igballe Kolgeci,me vjen shume rende me qen ky Skender derri polic i kosoves.Ky Skender shejtani bashk me Basriun ma kan pas thye kioskun per te mi zen fletushkat e referendumit per kosoven e pavarure.Gani Krasniqi burri i Gjylenazit,eshte deshmitar,ish komandiri,Idriz Gega e Ramadan Ndrecaj e dijne kete ngjarje.Ganiu ne mengjez kinse po don me lujt lloto pese dite perpara qe ishte diçka e habitshme, e ftoj Skenderin me Basriun per te me lidhur.E duke me than ti e dini kush ta ka thye kioskun,duke me shajt ne nane dhe me lidhen e me quan ne polici duke me malltretue si nacionalist.E si tani ky polic ne republiken e kosoves kur ma bante ta qifte nanen republika e kosoves kur e kemi republiken e serbise!!!!Edhe Mustaf Kolgeci,ky qeni e kishte shti te me malltreton kinse djalit te Mustaf qenit nuk doja me ja pague peseshen e llotos fallco.Pse e rrejti djali i Remzi gjakovarit Skenderin me dru?Pse?Po çka ka ba per shqiptar ky qen qe Fatmir Lima e paska ba kaq te nalte?Fatmir shkau bashkpuntor i Milloan Shipkes te dyte.Le ta mbyll gojen kopili i Skenderit,mos te me shane,se asgje sju kam shpif Skender shkaut.Le te inkuadrohet Ganiu Krasniqi,Idrizi Gega,Ramadan Ndrecaj,Basriu Feimi,Rexha ish polic nga ferizai qe tani jeton ne Lion.E keni edhe kaseten me deshmitar .Sipas Kuranit,edhe sipas se drejtes nderkombetare baban tradhetar duhet me mbyte.E jo me mbrojte.Dhe djali Skender udbashit te me etiketon mua udbash hahaaa medet e kohe e keqe.Fituat tradhetar,urime e keni te drejten te na quani çka tju teket.Koha per maskarenje.

GérerJ’aimeAfficher plus de réactions
 · Répondre · 2 min · Modifié
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Skender Krasniqi ish polic qe ma theu kioskun e llutrise per   Mar 18 Déc - 10:58

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Skender Krasniqi ish polic qe ma theu kioskun e llutrise per   Lun 14 Jan - 15:00

Xhevat Bytyqit ja uron ditlindje tezakja ...

Antigone Kelmendi Gezuar tezak !
1
Masquer ce commentaire
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Skender Krasniqi ish polic qe ma theu kioskun e llutrise per   Lun 14 Jan - 15:36

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15367
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Skender Krasniqi ish polic qe ma theu kioskun e llutrise per   Lun 14 Jan - 17:32

Egzon Krasniqi
En ligne


Début de la conversation
06/10/2018 23:23
[size]
[ltr]
ke ik franc
[/ltr]

[ltr]
me dhan informata
[/ltr]

[ltr]
prej atje serbis
[/ltr]

[ltr]
mor krejt ti qifsha
[/ltr]

[ltr]
Pezr baban tend kam ardhe me dhan informata o biri i qenit i biri i sherbetorit te Millan Shipkes.E di qe e keni nje herit ne dore,na mashtruat permes uçk es,na keni rras veq se ka me ju dal dardhe me bishte,keni me qie nanen e juaj.Hajrie Kryeziun nuk e shaj se ka qen femer e sjallshme,historia e tregon jeten e saj,ska çka ban e shkreta.Nje vella per hasret Haxhi Kryeziun,nje djalosh e burr qe i ka pas hije vendi jo qe e ka dasht syt me ja pa dhendrrit qe me zor ja ka marr motren.Vete Hajrijen,por i vjen keq me ju shti mu rrok me baben e poshter.A e din qe baba yte ka lan femi jetima ne prishtine????Po ku mundet skender Krasniqi me qen njeri,pos shtaze e serbise
[/ltr]

[ltr]
Bre qent e serbise nanen ua kajshin se une nuk flliqna ne faren e tradhetareve.
[/ltr]

[ltr]
edi se si duhet me ju shperblye.
[/ltr]

[ltr]
hajdeee ktu na ta shperblejm
[/ltr]

[ltr]
familejn
[/ltr]

[ltr]
heccc ktu
[/ltr]

[ltr]
hee krejt ti qifshaaaaaaaaaaaaaa
[/ltr]

[ltr]
qe met nxan ko met rreh si qeni
[/ltr]

[ltr]
mor udbash
[/ltr]

[ltr]
huppppp
[/ltr]

[ltr]
mos mshkruj ma
[/ltr]

[ltr]
se nanen nvorr ta qi
[/ltr]

[/size]
07/10/2018 01:01
[size]
[ltr]
ahhahahaha
[/ltr]

[ltr]
qite edhe qita
[/ltr]

[ltr]
tyyy edhe qasaj ushtris tane
[/ltr]

[ltr]
ropt npidh ju qifsha
[/ltr]

[ltr]
Udbasha
[/ltr]

[/size]
08/10/2018 17:15
[size]
[ltr]
shkruma emrin mir o analfabet
[/ltr]

[ltr]
qifsha psikopatin
[/ltr]

[/size]
09/10/2018 08:45
[size]
[ltr]
piqkoo
[/ltr]

[ltr]
UDBASH
[/ltr]

[ltr]
Hajde Kosov ti qi ropt me
gjith ushtri tane qe mki kercnu
[/ltr]

[ltr]
Psikopatm
[/ltr]

[/size]
25/10/2018 11:50
[size]
[ltr]
Oo Haxhi Pidhi
[/ltr]

[ltr]
Kur je ka vien ne kosov me at ushtrin tane
[/ltr]

[ltr]
ooo njeri i smut mendor
[/ltr]

[ltr]
Far e flliqt publikoj prap bisedat Ja rrofsh Karin Kobes te Suharekes
[/ltr]

[ltr]
hahahahha
[/ltr]

[ltr]
qifsha vjet Pis
[/ltr]

[ltr]
Haxhi Piqka hahaahahahaha
[/ltr]

[/size]
25/10/2018 20:26
[size]
[ltr]
Hahahahah haxhi kuqoviq ajde ajdee ne kosov masi pe don kaq shum shkavello Shpiun i serbis e i hages
[/ltr]

[ltr]
ahhaahahaahahahaha
[/ltr]

[ltr]
aaa lopa qe koke ti
[/ltr]

[/size]
02/12/2018 02:44
[size]
[ltr]
Haxhi Kuçoviq po a je gjall
[/ltr]

[ltr]
bre hahhahah
[/ltr]

[ltr]
Niva qe tkishin than do familjar te ngusht ty shko te naj psikiater mandej psikolog se sje mir bacoo
[/ltr]

[ltr]
bababahahahahha
[/ltr]

[ltr]
Plus mthirren do familjar ktu kosov mkerkun falje mthan amani tkoft mos h merr me ta se ka lujt menq
[/ltr]

[/size]
18/12/2018 21:52
[size]
[ltr]
a mor psikopat kisha pas veq ni her ne jet met taku mor informator i udbes qe dhe familjart i te martum me shkie rodin e serbis e ki ne shtepi
[/ltr]

[ltr]
Sharjet e tua me kan nxite me fole realitetin.,asgje sju kam shpif babes tend.Informator i udbes qe u qi me serb ka qen baba yt o langon.Baba yt ka rreh shqiptar e gra shqiptare neper demostrata jo une..A guxon ne suhareke me shkue baba yt?E ke edhe you tyben per baban tend dhe po e postoj le ta ndegjon populli.Keni mu denue ne emer te popullit.
[/ltr]

[ltr]
ahhahaahha a legen je ti serben ne konak e ki te martume ne familje. tane
[/ltr]

[ltr]
o i psikopat ne at video kur e tjirr dajen tend qdo gje te mohon se qfar do qe e pyt
[/ltr]

[ltr]
o psikopat
[/ltr]

[ltr]
po kam deshir met taku live asgje me shum
[/ltr]

[ltr]
Kemi mu taku mos ta ndin palla se ato maqungat qe mi ka dhan baba yt,ke mi pague ti
[/ltr]

[ltr]
Ani ajde kosov kur po vien
[/ltr]

[/size]
LUN 23:25
[size]
[ltr]
o udbash mos mshkruj komente e gjana qa tkii ajde
live takohemi ta qaj drrasen e gjyksit ta qi nanen qe tka piell
[/ltr]

[ltr]
mor far shkau
[/ltr]

[ltr]
taaa qifshaa psikopatin e nanes
[/ltr]

[ltr]
tyyy u dasht me ta hup faren moti mor nanen ngoj ta qifsha
[/ltr]

[ltr]
kuu jee bre cilin ven je franc viii ta shkerdhej familen[/ltr]
[/size]
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Skender Krasniqi ish polic qe ma theu kioskun e llutrise per   

Revenir en haut Aller en bas
 
Skender Krasniqi ish polic qe ma theu kioskun e llutrise per
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: