AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Nexhat Daci nxit Prishtinalit qe ta votojn Fatmir Limen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Nexhat Daci nxit Prishtinalit qe ta votojn Fatmir Limen   Dim 4 Nov - 16:09Sot me 04.11.2007 r diell

Ne nje lagje te Prishtines kishte dalur Nexhat Daci ish kryeparlamentar i kosoves dhe bir shkones dhe kishte nxitur qytetaret e Prishtines qe votat e tyre tja japin Fatmir Limes!!!???
Sa qudira behen ne mesin e shqiptareve???Ky eshte ne LDK ,ku u largue nga kjo parti siq ishte largue;Hashim Thaqi,Edita Tahiri,Nujar Bukoshi,Mark Krasniqi,Veton Surroi,Xhavit Haliti,Kaqusha Jasharoviqi,Nekibe Kelmendi,Milehate Ternkolli ajo qe ne kohen e titos na denonte me krejte keta dhe tani prape!Dhe Nexhat Daci formoi partin e re LDD e Rugoves,a zot ky e perkrahe Limen a mos po perfenden naten e tani edhe diten!!!Ih mozamakeq me Pas luftue Lima sot nuk ishin ne kosove me qindra zezak e shtete tjera edhe ma keq se serbija!!Na hoqen sebin me NATON dhe na prunen NATON dhe ha e hiqi tani!!!!Na çliruan na shkatrruan rinin motrat e çka ma keq???!!!!!Pra secila parti qe eshte sot ne kosove eshte pjelle e KOmunizmit serb,e para e cila u formue nga lidhja komuniste eshte LDK ne krye me Rugoven,dhe shkuan ne Rambuje delegatet dhe e nenshkruan rezuluten 1244 qe kosoven ta varrosin bashk me kombin dhe me tu kethyer ne kosove keta tugjar menjehere krijuan partit te tyre dhe mashtroin popullin se e çliruan dhe pa fike marres nuk skuqen per genjeshtar !!!


Dernière édition par le Jeu 3 Jan - 10:05, édité 3 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Nexhat Daci nxit Prishtinalit qe ta votojn Fatmir Limen   Dim 16 Déc - 4:42O
Nexhat Dac ty te takon qe ta udheheqesh popullin e kosoves,sepse nga ma te keqinjet je ma i miri dhe je qe flasesh me urtesi ,kjo eshte zeja ma e madhe e njeriut
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Nexhat Daci nxit Prishtinalit qe ta votojn Fatmir Limen   Dim 16 Déc - 4:50

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Nexhat Daci nxit Prishtinalit qe ta votojn Fatmir Limen   Dim 16 Déc - 5:06

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Nexhat Daci nxit Prishtinalit qe ta votojn Fatmir Limen   Dim 16 Déc - 5:07

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Nexhat Daci nxit Prishtinalit qe ta votojn Fatmir Limen   Mer 2 Jan - 16:29

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15315
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Nexhat Daci nxit Prishtinalit qe ta votojn Fatmir Limen   Ven 15 Déc - 3:41

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Nexhat Daci nxit Prishtinalit qe ta votojn Fatmir Limen   

Revenir en haut Aller en bas
 
Nexhat Daci nxit Prishtinalit qe ta votojn Fatmir Limen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: