AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 VIZA PER EUROPE

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: VIZA PER EUROPE   Mar 18 Déc - 7:00

http://www.delalb.cec.eu.int/sq/marreveshja_e_lehtesimit_te_vizave/


Njoftime.com > Tė ndryshme
KS, Prishtinė contac agency ofron viza per Evrope 1000 €
Emri m ?
Fjalėkalimi


Kontakti/rreth nesh pyetje-pergjigje Kalendari Adresari Ofertat dhe kerkesat e lexuara


Opcjonet e njoftimit

29.11.2006,
contac regjistruar: 29.11.2006
postime: 1

KS, Prishtinė contac agency ofron viza per Evrope 1000 €

--------------------------------------------------------------------------------

lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: KS,

Qyteti............: Prishtinė

contac agency ofrone keto sherbime ju siguron viza per ne evrop( gjermani,austiri,zvicer,franc,qeki,angli,irland,ru si,itali, belgjik ,dhe shengen greke dhe shengen spanjoll etj) kurse munde tju sigurj viza edhe per ne amerik,canada,australi,dhe kine por me afte te vizes 6 mujore qmimi eshte i volitshem te interesuarit mund te naa kontaktojn ne email adresen ton con_tac@hotmail.com.

Tel. : 038290290518
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
VIZA PER EUROPE
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: