AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Pavaresin ishalla na bjen amerika

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Pavaresin ishalla na bjen amerika   Mer 19 Déc - 15:02

Kjo propagande qe shumica e popullit shqiptar thote inshalla amerika na ndihmon ne pavaresin e kosoves!.
Lirishte mundemi te thoni keshtu me marrinat e popullit shqiptar!
Pavaresin e kosoves e ndihmon amerika(ose gruan qe e keni mos i hypni ,por lutnju amerikaneve qe tjua barsoi se vete nuk jeni ne gjendje me barsue me hamamat e juaj!!!!
Jeni nje popull qe jetoni ne shpresa te kota jeni optimiste pa arsye ,pa mbjelle deshironi te korrni grur ne aren e tjetrit.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Pavaresin ishalla na bjen amerika   Mer 19 Déc - 15:49

Artian
Ti nuk je ka e njeh emrin tend ore dahi,mos po te djeg mizuqka mbas veshit,apo e ke mizen nere kapuq a derri shkines ?Dili perpara shkaut e shaje apo lufto por ti bir komunisti qindperqind!Po te pyesi ?:A ma gjen nje shqiptar te ka.... qe ka luftue per pavaresin e kosoves ???

O burra nese uçkeja nuk ka pase bythe me hy ne lufte nuk eshte dashur me hy ne loje me serb!Neni 51 alineja 2 e kodot te OKBes thote nese luften çlirimtare e nisish dhe OKBes i takon tju kercnohet dyja paleve qe ta nderpresin luften,dhe cila pale e ndale apo nenshkruan nje gje ja paft piken e hajrit si roberin apo fitimin.Kosova ne Ranmuje e ka nenshkrue roberin e trima jeni pasha karin dhe e fitoni kur e nisni edhe nje here luften dhe nese fitoni nga serbi a atehere ju ska nevoje me shpalle pavaresi sepse brrrrrr ja e ka fjalen dhe kombet ua njohin pavaresin si shtet apo bashkim.Me fole me shqiptar sikur me fole me magar
.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Pavaresin ishalla na bjen amerika
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: