AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Haxhi Kuši ne forumin diskotime.com

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Haxhi Kuši ne forumin diskotime.com   Mer 30 Jan - 7:20

..........................................................
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=baza
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=jova
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=gjini
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=Bazaliku
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=baza2
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=krela
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=Ariana
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=Krater
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=brisk
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=Ngutu
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=krateri
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=surfur
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=cerku
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=topuzi
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=Serafinatopia
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=surfurusi
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=Ixhah
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=Quku


DerniŔre Údition par le Mer 30 Jan - 7:41, ÚditÚ 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Haxhi Kuši ne forumin diskotime.com   Mer 30 Jan - 7:36

http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=Sekletja
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=haxha
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=slloganani
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=stralla

http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=harakiri1

http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=skendegjoni
http://www.diskutime.com/disk/profili.php?anetari=terminator

.................................................................
Baza 38 shkrime
Jova 75
Gjini 46
Bazaliku50
Baza 2,,,4
Krela 92
Ariana 54
Krater 2
Brisk 37
Ngutu 28
Surfur 17
Cerku 45
Topuz 3
sekletja 19
Serafiatopia20
Surfurusi 1
Axhah 8
Quku 20
Haxha 10
Slloganani 42
Stralla 64
Harakiri 1
Skendergjoni 39
Terminatori 104 shkrime
total = 819 shkrime


DerniŔre Údition par le Mer 30 Jan - 8:20, ÚditÚ 4 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Haxhi Kuši ne forumin diskotime.com   Mer 30 Jan - 7:49

Shqiptar fitimtar ne fjale!

Ju krenoheni se ja dolet si fitimtar!Kush por qevrija e titistave ndersa mases heee,ngadale beg se do te del hendek shpejte!
A e dini se egziston i forti qe vendos mbi njerezin,ai eshte zoti i njerezise AMERIKA,por nuk po gjykon drejte!Pse???Ketu ka do rregulla,por keto po shkilen dhe hajte shkel e shko po behen punet absolute!

Premtimet Amerika nuk duhet ti shkeli sepse tan njerezija ia dha kete te drejte qe dhe te na gjykoi pa e pyetur asnje shtet qofte as kinen e as rusin!Dhe ka te drejte kujt do tja merr shtetesin e shtetesise,apo tja jep cilit do nje popullit te posakrijuar si kur se ja nise me qele nje zog nga veja.."
Shqiptar ju nuk jeni nje here as humbas as fitues,sepse ende nuk ka marr diš Amerika per tere njerezin!
."
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisÚ
MessageSujet: Re: Haxhi Kuši ne forumin diskotime.com   

Revenir en haut Aller en bas
 
Haxhi Kuši ne forumin diskotime.com
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: