AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Forumet antishqiptare 90perqind

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Forumet antishqiptare 90perqind   Dim 3 Fév - 23:52

Scorpiongirl,
Juve keni te drejte se ka shqiptar qe i pergjigjen por, problemi me Albon (Ilirjan Panajot Papen) eshte se ai me pas i fshih shkrimet ose perjashton antaret qe jane nacionalista shqiptar.
Po te ishte se bente vetem propogande helene do ishte pakez keq por sic thashe bene marifetet e mesiperme pas shpine dhe kjo eshte me e keqja...


Derničre édition par le Lun 4 Fév - 17:17, édité 1 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumet antishqiptare 90perqind   Dim 3 Fév - 23:54

Peshkut pa uje spiunave kete leter po ua dergoi,dhe disa shokeve neper bote qe ta dijn se kush jan kete peshq te krymbur

O bijt e shkaut

Ju nuk keni piken e gjakut shqiptar,ju lypni qie nanushen ne lule te pidhit bre shkavella!Juve u paguan shkau,e greku ,ju jeni servila te shkaut,ju mblidhni informata se kush eshte kundra shkaut e karin ma hankshit bashk me shkavarelet me shubariqat!O kurva bythelipistragjine te sebit jeni qe e shitni nanen,motren gruan dhe bythin e juaj per nje lek,per nje cigare,per nje kafe e keto ua qifshin tane robet e shtepise!
pisa qena qe i mbroni spiunet e tradhetaret!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumet antishqiptare 90perqind   Dim 3 Fév - 23:54

Tungjatjeta!

Une nuk e frekuentoje peshkun pa uje, mundeni te me jipni ndonje fakt.

Per forumin e iliran papes ja ku i ke http://www.diskutime.com/disk/thread.php?id=2596&faqe=1

Respekte
Petriti
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumet antishqiptare 90perqind   Dim 3 Fév - 23:57

Zot i madh, cte shikoje!!!!!. Administratori (anti)shqiptar i forumit qe quhet ALBO na paska zbuluar se ne Shqiperine tone 3.5 milionshe na egzistokan 500 mije minoritare grek qe nuk u respektohen te drejtat dhe trajtohen barbarisht.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumet antishqiptare 90perqind   Dim 3 Fév - 23:59

Kosovapressush ėshtė i ashtuquajturi Kėshilli Amerikan pėr Kosovėn?

Shirli Diogardi: Nė fund tė majit tė gjithė liderėt kosovarė e dinin se i ashtuquajturi Kėshill pėr Kosovė dhe Metohi ka nėnshkruar kontratė me firmėn e njohur pėr lobim nė Uashington pėr lobim nė vlerė 600.000 dollarė pėr 6 muaj, pėr tė ndikuar nė qėndrimin e Qeverisė amerikane kundrejt ēėshtjes sė Kosovės. Por, ata nuk e dinin se kontratėn e ka nėnshkruar Xhejms Xheatris, i cili ėshtė amerikano-grek dhe sė bashku me prindėrit e tij janė anėtarė tė Kongresit Serb tė Unitetit, njė lob serb dhe njė ndėr amerikanėt e pakėt tė cilėt dėshmuan nė favor tė Sllobodan Millosheviqit nė Tribunalin e Hagės.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumet antishqiptare 90perqind   Lun 4 Fév - 0:01

[color:b95c=white Albjuve ]Si perfundim une nuk e di se cili mund te jete misioni apo qellimi i ketij njeriu apo i gjithe njerezve qe mund te qendrojne pas tij por ama di qe te gjithe ne duhet te tregohemi te kujdesshem qe te mos biem pre e mendesive dhe e komenteve boshe qe mund te ndikojne negativisht ne menyren tone te te gjykuarit dhe qe e c'nderojne te qenurin tone shqiptare. Do u beja thirrje te tere forumisteve te ketij forumi qe te evitonin ALBASOUL-in dhe forumin e tij www.forumishqiptar.com. Me poshte jane disa nga linket qe arrita te kopjoj dhe ti postoj ketu qe ti shohin dhe te gjykojne te gjithe. Shikoni me kujdes komentet e anetarit Albo i cili eshte edhe pronari i forumit. Pershendetje.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumet antishqiptare 90perqind   Lun 4 Fév - 0:04

[color:09c7=white Kola Petrit
]Ja edhe eksperienca ime...
Wednesday, February 08, 2006
Forumi shqiptar dhe besimi Qillomandro
Ndodhem ne rruge para “nderteses’ se ForumitShqiptar tash qe po jua tregoje ndodhine time…

O huuuu –me tha miku im nga Saranda.
Valto defi!
Pse-i thashe une.
Sepse nuk eshte ashtu sic thua ti. forumishqiptar.com i Albos financohet nga greku dhe boshti i tij eshte avancimi i interesave greke ne Shqiperi… Ata fshine cdo mesazh proshqiptar. Metodat?-Greke te “thikes pas shpine”, pa njoftuar autorin dhe dhene arsyen e veprimit te tyre…
Skutha te vertet jane ata. Pa asnje paralajmerim do ta shikosh veten ne rruge jashte asaj ‘ndertese” te qelbur qe quhet forumishqiptar.com.
Do te ishte me mire qe ne hyrje te ‘nderteses” me te madhe te shkruhej forumigrek.com i Albos, qe te perputhej forma me brendine…
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumet antishqiptare 90perqind   Lun 4 Fév - 0:06

Albua (Ilirjan Panajot Papa) nga Permeti ben pjese ne planin "Mihalis".

Ambasada amerikane nė Athinė, nė shėnjestėr tė Operacionit terrorist «Mihalis» tė spiunazhit grek
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Forumet antishqiptare 90perqind   Lun 4 Fév - 0:07

Kolapetrit

Gambia


Pra juve Mirakulos thoni se Albo nuk ka asnje te drejte as mbi qenien e tij fizike, trupin e tij? Shpirtin dihet qe e ka shitur...
Ka rrezik qe edhe gruan ta kete marre me urdher te sherbimit sekret grek, ashtu sic u urdherua Fatos Nano te bente me gruan e dyte...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Forumet antishqiptare 90perqind   

Revenir en haut Aller en bas
 
Forumet antishqiptare 90perqind
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: