AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Adelina ismaili me shoqe ne zvicerr

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Adelina ismaili me shoqe ne zvicerr   Mar 6 Juin - 14:48

Shėrbėtoret e mitura nė Caffe-bari “Teuta” nė Vrellė tė Istogut ...E vajzat, punojnė, shėrbejnė aty dhe nuk pengohen nga askush. ... themi heronj se keni pru ushtrin Serbe neper katundet Shqiptare.. p'eja peja bre arkan se ...
www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=60977 - 116k - En cache - Pages similaires


ADELINA ISMAILI - FORUMI SHQIPTAR - ADELINA ISMAJLI - Jehona Sopi ...... PARA 2 JAVE NE LAUSSANE TE ZVICRRES ADELINEN E KEM PERZON NGA DISKOTEKA TE CILES ... NDAJ TASH E TUTJE NE APELOJME TE VAJZAT POR EDHE TE DJEMT SHQIPTARE ...
www.freeblognetwork.com/adelina/274/ - 189k - En cache - Pages similaires
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Adelina ismaili me shoqe ne zvicerr
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: