AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 A DOTE DUHEJ QE TE GJITH TE DALIM NE PROTEST

Aller en bas 
AuteurMessage
arsimiNumri i postimeve : 11
Registration date : 09/04/2008

MessageSujet: A DOTE DUHEJ QE TE GJITH TE DALIM NE PROTEST   Mar 29 Avr - 17:50

TE GJITH KUNDER ZGJEDHJEVE SERBO FASHISTE
MEMIR NJE DIT PROTEST SESA NJE DIT LUFT EDHE QE LUFTA NUK DOTE JET SHUM LARG SI PAS TE GJITHA GJASAVE AJO PO AFROHET
THAQISTAT PO SHAPLLIN DIT HISTORIKE ARDHJEN E TADIQIT NE KOSOVE SA TURP
SA POSHTERSI INJORANT AJ NUK PYTI FARE SE QA THOT THAQI HYRI NE KOSOVE DHE ME GJAS PRAP DOTE VI NE TERITORIN E KOSOVES
LUFTEN E BEJN TRIMAT E LIRIN E GEZOJNE PISAT DHE HAJNA
ME RRESPEKT NGA ARSIMI PRISHTIN
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: A DOTE DUHEJ QE TE GJITH TE DALIM NE PROTEST   Jeu 1 Mai - 10:28

[]Arsim ju per mua jeni nje njeri guximtar,por dhe i menqur ne diapozonin e gjere.Nuk kam se çka tu shtoi pos tju pershendesi per jeten tende qe te jeton ne paq e liri si çdo njeri i kesaj toke. Sepse toka eshte e çdo njeriut,por askush nuk ka te drejte qe ta roberoi vellan apo fqiun.Por kush nuk kerkon driten e jetes, e gjene terrin(roberin)

A dueht protesta;

Protesta duhet bere kundra qeveris shqiptare ne kosove e gjetiu sepse keta jane armiqet e moqem,apo servilet e shkaut.E sa per shka shkoi ne serbi dhe u peshurri ne goje.Nje Arsim
Une kur kam kerkue Republiken e Kosoves keta ,kjo qeveri ishte ne kohen e titos dhe me malltretonin jo serbet ta dine!Kur vdiq tito Fadil Hoxha e udhehiqte me titistat si Milloshi me Rugoven!Pastai edhe luften e udhehiqeshin titistat dhe njerzit atedhetar keta i vrane duke i qitur neper prita,dhe pisat u marojn LAPIDARE a parajsen qenet e fituan si dje dhe tani!Nje ta din se ma leht e marri vesh nje qen e me kupton se sa qeveritaret shqiptar qe po na pijn gjakun e po ua lijshin fain shkaut!E tani do te lind dilush nga dheu e tu hakmirret ketyre komunistave.Ndesa neve te paliret ne çdo kohe dhe tani ja ata ja femit e qenve qeveritar po na shkekerdhoin tamblin e nanave duke na skllavizue ma zi se me shkaun .Kurse keta a shiten kinse na çliruan.E drejta nuk eshte ka egziston,por ta dine se as ZOT nuk ka sepse krejte kjo eshte per me u shti frige ne popull e ata qe nuk i besoin zotit ja fusin dajakun.

Pershendetje Arsim PrishtinaArsim edhe diçka
Default e ndrydhe me qellim qe sipas deshires sate mundesh ti zgjedhish ngjyrat e shkrimit.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
arsimiNumri i postimeve : 11
Registration date : 09/04/2008

MessageSujet: i nderuari perparim un ju kuptoj shum mir or vlla   Dim 4 Mai - 21:17

i nderuari perparim kam nje rrespekt te veqnt per ju
jeni shum ihapur ne tema te ndryshme je i rrespektuar por sa u perket ktyre qelbesirave te udh heqjes se kosoves jan njerzit me te poshter qe njef historia shqiptare kta trathtuan idealin kombetar por kta siguriaht skishin pas fare ideal kta ishin disa titist ua la amanet rugova si duket ky thaqi dul ma rugovist se vet rugova apo mos po gaboj
me rrespekt arsimi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: A DOTE DUHEJ QE TE GJITH TE DALIM NE PROTEST   

Revenir en haut Aller en bas
 
A DOTE DUHEJ QE TE GJITH TE DALIM NE PROTEST
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: