AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Rexhep Qosja shtisi

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Rexhep Qosja shtisi   Jeu 24 Juil - 0:28

Rexhep Qosja nje akademik shqiptar i cili deshironte te me nxiste me thyere bustin e Vukut pran universitetit te Prishtines ne vitin 1996,kur une keti i kerkoja ndihme se çka te veproja kur dhandurt e mi e shqiptar tejer deshironin te me likvidonin me ish komandantin e policese se Suha Rekes Millan Shipka i cili ne bashkpunim me komandantet e uçkes sidomos Piktorin dhe Kleqken kishin masakrue e plaqkitur popullaten civile shqiptare.
Ja video e Rexhep Qosjes qe donte te me shtinte me thye Bustin e Vukut e vete nuk ja mbante zuza.http://fr.youtube.com/watch?v=ZMNNk7qHAa4
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Rexhep Qosja shtisi
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: