AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Postuar m par nga Brari

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Postuar m par nga Brari   Ven 15 Ao - 16:12


Citim:
Postuar m par nga Brari
a mund ta pershkruani se si ndodhi vrasja e ktyre trimave?
Brari,

Ne grupin e Muje Krasniqit, qe ate nate po e kalonte kufirin shqiptaro-shqiptare, ka qene edhe Ekrem Rexha-Drini. Vetem, kur Drini e kaloi "rrezikun", forcat serbe filluan te shtijne me te gjithe arsenalin kunder luftetarve te UK-se. Ketu kemi te bejme me nje skenar te koordinuar mire shqiptaro-serb...faji mbetet gjithmone jetim!!!

Pas nje lufte te pabarabarte, aty rane deshmore rreth 35 ushtare te UK-se dhe shume te tjere u plagosen. Mirpo, ai qe i printe kolones dhe e udheheqte kolonen quditerisht "shpetoi", pra idoli yt Drini!!!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15044
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Postuar m par nga Brari   Ven 15 Ao - 16:12

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Postuar m par nga Brari
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: