AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 kush jane ata qe nxisin tjeret ne lufte

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: kush jane ata qe nxisin tjeret ne lufte   Ven 12 Mai - 10:30

Ata qe tjeret i nxisin ne lufte,vete mbesin udheheqesa,dhe pasanika

,Kurse ata qe hyren per me luftue per njemende per vende e popull,u tradhetuan nga nxitesit, ua banen kurthat,i vrane,,ua shtinen frigen qe mos ti kundeshtojne,dhe shumica u debuan nga atedheu,e disa duke bredhe si egersira,rrugeve te kosoves,e europes!
Dhe keta i ndivide formojn parti te reja,vetem qe dikush po t'ja nise ndonje fushate te drejte?Sepse e dijne se çka kane bere si tradhetar kjo udheheqesi qe te tana parti çka jane ne kosove e ne tera trojet ka banojne shqiptaret!!!!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
kush jane ata qe nxisin tjeret ne lufte
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: