AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Kush i nisi demostratat e vitit 1981

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Dim 24 Aoû - 15:37

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Dim 24 Aoû - 15:38

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Dim 24 Aoû - 15:39

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Dim 24 Aoû - 15:40

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Dim 24 Aoû - 15:42

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Dim 24 Aoû - 15:43

Diskutime.com - Politike - Kush i nisi demostratat e 11.marsit te ...Sot eshte 11marsi,si sot 26vite me pare u organizuan demostratat studenteske,te cilat fillimisht u organizuan ne menzen e studenteve,dhe kerkonin ...
www.diskutime.com/disk/thread.php?id=952&faqe=3&shiko=8476 - 99k - En cache - Pages similaires
Diskutime.com - Politike - Kush i nisi demostratat e 11.marsit te ...dhe vete eshte ky njeri qe i ka nisure demostratat e para ne Prishtine,dhe çka po deshironi nga ky? ... Demonstratat e 1981 ne menzen e Studenteve, ...
www.diskutime.com/disk/thread.php?id=952&faqe=2&shiko=5168 - 85k - En cache - Pages similaires
Diskutime.com - Politike - Kush i nisi demostratat e 11.marsit te ...dhe vete eshte ky njeri qe i ka nisure demostratat e para ne Prishtine,dhe çka po deshironi nga ky? ... Demonstratat e 1981 ne menzen e Studenteve, ...
www.diskutime.com/disk/thread.php?id=952&faqe=2&shiko=4576 - 85k - En cache - Pages similaires
Diskutime.com - Politike - Kush i nisi demostratat e 11.marsit te ...dhe vete eshte ky njeri qe i ka nisure demostratat e para ne Prishtine,dhe çka po deshironi nga ky? ... Demonstratat e 1981 ne menzen e Studenteve, ...
www.diskutime.com/disk/thread.php?id=952&faqe=2&shiko=4020 - 85k - En cache - Pages similaires
Diskutime.com - Politike - Kush i nisi demostratat e 11.marsit te ...Sot eshte 11marsi,si sot 26vite me pare u organizuan demostratat studenteske,te cilat fillimisht u organizuan ne menzen e studenteve,dhe kerkonin ...
www.diskutime.com/disk/thread.php?id=952&faqe=3&shiko=7999 - 98k - En cache - Pages similaires
Diskutime.com - Politike - Kush i nisi demostratat e 11.marsit te ...Sot eshte 11marsi,si sot 26vite me pare u organizuan demostratat studenteske,te cilat fillimisht u organizuan ne menzen e studenteve,dhe kerkonin ...
www.diskutime.com/disk/thread.php?id=952&faqe=3&shiko=9500 - 99k - En cache - Pages similaires
Kush i nisi demostratat e vitit 81ne menzen e studenteveNje pyetje po dua tua beje juve: Kush i ka nisur demostratat e para ne menzen e studenteve me 11.mars 1981? Kujt i ka qelluar qimja ne pjeten e ushqimit? ...
diskutime-shqiptare.fr-bb.com/politika-f1/kush-i-nisi-demostratat-e-vitit-81ne-menzen-e-studenteve-t70.htm - 40k - En cache - Pages similaires
Bahrije Kastrati nje e lazdruar dhe rrencake e poshter19 Pri 2008 ... kush i nisi demostratat ne menzen e studenteve me 11 mars 19dhe disa ish studente te asaj kohe,si Bahrije Kastrati(Besimi)dhe ddy vajza ...
diskutime-shqiptare.fr-bb.com/sport-f5/bahrije-kastrati-nje-e-lazdruar-dhe-rrencake-e-poshter-t447.htm - 29k - En cache - Pages similaires
Dialog me RTM ,mitrovicen8 Korr 2008 ... edhe ate nga vitet 88 e deri....... allé les bleu dit : Ylber une jam njeriu qe i kam nisur demostratat ne menzen e studenteve me 11mars te ...
diskutime-shqiptare.fr-bb.com/kulture-f6/dialog-me-rtm-mitrovicen-t154.htm - 23k - En cache - Pages similaires
Kush i nisi demostratat e vitit 19812 Mar 2008 ... http://www.google.fr/search?q=demostratat+ne+menzen+e+studenteve&hl= ... Demonstratat e 11.03.1981 ne menzen e Studenteve i ka nisur Haxhi. ...
diskutime-shqiptare.fr-bb.com/sport-f5/kush-i-nisi-demostratat-e-vitit-1981-t381.htm - 64k - En cache - Pages similaires

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Suivant
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Dim 24 Aoû - 15:58

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Dim 24 Aoû - 15:59

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Dim 24 Aoû - 16:00

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Dim 24 Aoû - 16:02

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Dim 24 Aoû - 16:03

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   Ven 23 Avr - 13:41

Kush i nisi demostratat e 11 marsit te vitit 1981 ne menzen e studenteve
Keto demostrata i nisi vete pa inciativen e kerkujt Haxhi Latif Kuçi.
Kush ja ka inatin plast ne rrote te trenit.Ky ka fakte te gjalla ,por shqiptaret si jane edhe i kan punet si dje hiq ma mire veq sa i vijne e i perkeqesohen punet e jetes.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Kush i nisi demostratat e vitit 1981   

Revenir en haut Aller en bas
 
Kush i nisi demostratat e vitit 1981
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: