AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Shkrimtarėt ! Profesorėt ! Gazetarėt yzne spiuna

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Shkrimtarėt ! Profesorėt ! Gazetarėt yzne spiuna   Lun 25 Aoū - 13:21

Tani kane ngelur vec servila e hajdute qe sduan tja dine per gje. ... Shkrimtarėt e realizmit socialist… janė lajkatarė dhe veset nuk i harroin vetem ndrroin fytyrat si kameleonat e poshter...

... Shkrimtarėt ! Profesorėt ! Gazetarėt! Neper mbledhje aya qė fishkėllojnė! ... nga natyra hane servila te qeverise apo serbise dhe gjithmone adaptohen me ata qe jane ne pushtet . ...

, ...
www.zeriyt.com/aktualiteti-shqiptar/rrefimi-i-at-pllumit-per-letren-e-mehmet-shehut-t34057.0.html - 64k - En cache - Pages similaires
[AlbClub] Lajm i ShumepriturMe pseudoshkrimtarė hajdutė, intrigantė dhe servila tė pushteteve. ... ėshtė tė ndihmojė shkrimtarėt dhe artistėt shqiptarė nė kėtė periudhė tė vėshtirė pėr ...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Shkrimtarėt ! Profesorėt ! Gazetarėt yzne spiuna
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: