AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ekeqja e shqiptarit eshte vet Shqipetari Ka then Faik Konica

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ekeqja e shqiptarit eshte vet Shqipetari Ka then Faik Konica   Mar 26 Aoû - 17:54

Luani_.

Ekeqja e shqiptarit esht vet Shqipetari Ka then Faik Konica.
Mendoj se dobesit tona nuk duhet ti kerkojm tjeterkun por ne mesin ton sepse edhe gjenden ato.
Rasti me konkret qe ne Shqiptaret jemi meshum se askush tjeter kunder Shqiptareve, tregon edhe rasti i lajmit te humbjes se Ores se presidentit Amerikan, kete mund ta bente ndonje Serb,Grek,Turk..... per ta ule imazhin e kombit Shqipetare, por ta bej dikush qe perfaqeson pikrisht pothuajse gjysmen e popullit Shqipetare kjo ndodhe vetem tek ne Shqipetaret.
Ne Forumin e topchannall kam provue 2 her te shkruaj per ket tem aty fshihen menjeher dhe nuk lejohet te diskutohet rreth kesaj teme, pse???!!! sepse ishte pikrisht ajo media ( ndoshta epaguar ngha Serb,apo Grek per ta ber kete) qe e lansoj ket rren te ndyt.
Pra para sete fajsojm te tjeret per propaganden qe bej kunder Shqiptarevet duhet pare veten ete fajsojm vetveten.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ekeqja e shqiptarit eshte vet Shqipetari Ka then Faik Konica   Mar 26 Aoû - 17:57

Edhe lidhja e prizrenit e vitit 1878 nuk kishte karakter shqiptar por karakter te mbrojtjes se fejes mislimane duke e mbrojtur porten e stambollit ,kurse historjanet marojn mite duke genjyer se shqiptaret mbrojten trollin shqiptar !genjeshter siq u ba lufta e fundit kinse per çlirim a ne te te vertete vetem luftuan per tu pasurua e per ti marr fotelet !!Dhe nese nuk eshte keshtu flisni ma bukure ju marifetlinje ?!
Shkruan
Haxhi L.Kuçi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Faik Konica u ba ambasador fuqiplote i shqiperise me urdhere   Mar 26 Aoû - 18:06

Faik Konica u ba ambasador fuqiplote i shqiperise me urdherin e Zogut!
Zogu erdhi ne pushtet me ndihmen e serbeve ?Dhe e pranoi qe ti behet servil zogut Konica(kali servil)
Dhe qarqet e gazetave kinse u banen pyetje Zogut si e pranon kete Konice kur eshte kundra teje ,?E marr thite se bese eshte kubdra meje eshte i dashur per popullin!A e shuhni se çfare propagande sjellin qenat shqiptar ?E ka marr kete detyre me qef ,jo qe i ka hanger palla per popull;por per leka,per jete luksoze Konjica kopil si Qosja e Kadare lypin pre kapakun e trrit e me ju peshurre ne te !
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ekeqja e shqiptarit eshte vet Shqipetari Ka then Faik Konica   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ekeqja e shqiptarit eshte vet Shqipetari Ka then Faik Konica
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: