AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ   Mer 27 Ao - 10:49

Ju e dini se Kol. Ahmet Krasniqi ka qene eprore i larte ne ish Jugoosllavi si dhe qysh nga fillimi i vitit 1998 ka qene ushtrues i detyres se ministrit te mbrojtjes se Republikes se Kosoves si dhe Komandant i Shtabit te pergjithshem te FORCAVE TE ARMATOSURA TE REPPUBBLIKES SE KOSOVES. Pra ju lutem e jipni mendimin tuaj rreth punes dhe meritave apo deshtimeve te ministrise se tije. E jipni edhe mendimin se pse u vra dhe ne interes te kujt ishte vrasja e tije.Po te mos ishte vrare ai dhe Oficer te tjere te tije si psh. Kol. Rashid Mustafa (Karadaku) etj, etj, a do te kishte ecur puna me mire?????.
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ   Mer 27 Ao - 10:51

Zoti sefi mu ma merr mendja se nuk kam then gja te pa vertet, keto gjana qe duhen te thuhen nga ne puplikisht. Ma merr mendja se ta lejosh ne nji faqe shqiptare nji te qmwndur te baj ftes qe ti vrasin te gjith anteret e LDK-se,mbi 60% te popullates,ndersa mu te ma shlysh fjalen -DEGET E UDB-se NE TIRAN-nuk me duket edrejt.Zotri sefi te kujtohet kur Milloshi para Parlamentit Serb thot se per ta shkatrruar Shqiprin atje i ka invastu 17 miljon dollar,te meshefet Jaho Salihi vrasesi i Azem Hajdarit ne Kosve,i cili para gjygjit e pranoi edhe ku dhe te kush dhe mu gjat asaj kohe na vriten siq e dim edhe ti siq e din , sa mund te garantoi dikush se nuk e ka ba ai dhe kur dihet botrisht se ne kosov ka(dihet numri ityre)puntor te SHIKUT.Se dikush po mundohet dhe po investon qe Prishtinen,Skenderain apo ndoni tjeter qytet te Kosoves ta bej Vlor(REVULICION TE VONUAR DEMOKRATIK)nuk ka asnji dyshim!!!!!!!Telutm sefi redakto korekt dhe gjdo te mir Bardhyli.

--------------------------------------------------------------------------------
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ   Mer 27 Ao - 10:57

Hrvoje Dominiq, AP & Reuter, Globus
Udhheqsi i vrar i UK-s, Ahmet KRASNIQI, sht hero postum i lufts atdhetare kroate : i cili m 1991 e armatosi kazermn e APJ n Gospi, ndrsa gjygji ushtarak i Kroacis e shpalli fajtor
!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ   Mer 27 Ao - 11:00


"Gjithka t falin shqiptart, ve me e desht Shqypnin s'ta falin kurr"
At Gjergj Fishta
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ   Mer 27 Ao - 11:02

Ai ka qen Minister i Mbrojtes ne "Mafin e Bukoshit"


E shkollue nen shkambin e shkines
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ   Mer 27 Ao - 11:04

permendni se Gruan eka Serbe,per mua kjo ashte qashtje personale dhe nuke ashte barometer per matjen e atdhetarizmiz,pore habitem kur te ndjerin te vdekur,te cilin vet e likuiduat,e ofendonit para femive pa fije turpi, Nanen e tyre,Nan te cilen ai ua zgjodhi pere hater te JUAJ duke menduar se ju jeni te Atedheut!ka e ke gruan je ka apqina e saje dhe nanen tende e perqite
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ   Mer 27 Ao - 11:05

Pse U Vra Tahir Zema ! Pse u Vra Enver Maloku ! - Dardania.dePse nuk lexoje askush para vitit 1999 se kinse Tahir Zema qenka zan me Droge,pse nuk shkruajti asnji Reviste para vitit 1999 se kinse Tahir Zema paska qen i ...
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ   Mer 27 Ao - 11:07

Beni_gjk


Antarsuar: 12-10-03
Postime: 123


--------------------------------------------------------------------------------

nuk te akuzova ty se ti je vrasesi por vetem e desha mendimin ton ok


Beni_gjk
Shiko Profilin Publik
Drgo nj mesazh privat tek Beni_gjk
Gjej m shum postime nga Beni_gjk

13-10-03, 21:20
LaBi_Pr


Antarsuar: 13-10-03
Vendndodhja: prishtine
Postime: 10

--------------------------------------------------------------------------------

pse u vra TAHIR ZEMA shum mir po dihet veq kush osht papak se din aa se per qka esht vra ai qe te mos del e verteta ne shesh .


LaBi_Pr
Shiko Profilin Publik
Drgo nj mesazh privat tek LaBi_Pr
Gjej m shum postime nga LaBi_Pr

15-10-03, 22:49
LIBERO_78


Antarsuar: 07-10-03
Vendndodhja: EDHE PAK NE PR.
Postime: 111


--------------------------------------------------------------------------------

DUHET VETEM NJE GJE TE KUPTONI SE SHQIPTARET KAN PASUR NGATERRESA TE NATYRAVE TE NDRYSHME DHE FAL SITUATES I KAN SHFRYTEZUAR DHE PASTAJ ETIKETOHEN NJEREZIT QE NDOSHTA NUK E MERITOJN KETE DHE NUK KAN TE BEJN ME KESO GJERA TE SHEMTUARA QE E DEMTOJN THELLE IMAZHIN E KOSOVES...Z.I NDJER ZEMAJ KA QENE I GRADUAR NE APJ ,KA MENDUAR QE TA JEP KONTRIBUTIN E TIJ NE LUFTE TE KOSOVES NDAJ SERBISE POR NUK KA QENE I VENDOSUR QE TE JEP ATE NGA VETVETJA NE KUADER TE UCK se POR NE EMBLEM TJETER KY KA QENE GABIMI I TIJ DHE PASTAJ MUN TA QUAJ LARGIMIN E TIJ SI DEZERTIM PASI QE NUK I PERFILL RREGULLAT USHTARAKE.....KAM PASUR FATIN TA TAKOI NE SPITALIN USHTARAK TA TIRANES NE GARDEROB SERIOZE DHE KRAVATE SHUME TE BUKUR...........UNE DUSHOJ QE MOS E KA BERE VRASJEN E TIJ ISH GRUAJA TIJ ME PERKATESI SERBE.......... ARMIKU KURRE NUK TE BEHET MIK ,POR EDHE NESE TE BEHET MIK NUK TE BEHET I DREJTE Arrow I NGUSHLLOJ TE GJITHE ATA QE I KAN HUMBUR TE DASHURIT E TYRE SI PASOJ E LUFTES NE KOSOVE
__________________
ATY KU KA LIDHJE ....KA EDHE ZGJIDHJE
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ   Mer 27 Ao - 11:08

www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D12614+tahir+zema+me+shok&hl=fr&ct=clnk&cd=2&gl=fr" target="_blank" rel="nofollow">http://209.85.135.104/search?q=cache:7BQVrH091XYJ:www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D12614+tahir+zema+me+shok&hl=fr&ct=clnk&cd=2&gl=fr
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15020
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ   Mer 27 Ao - 11:09

Shkembim letrash me disa antar te forumeve - Page 23 Korr 2008 ... Tahir Zema a eshte e vertete qe e ka vrare Tahir Mehen nga ..... nuk du me perfitu nga ajo, as poena as materjalisht, kam shok qe nuk ...
diskutime-shqiptare.fr-bb.com/shoqeria-f4/shkembim-letrash-me-disa-antar-te-forumeve-t804-15.htm - 73k - En cache - Pages similaires
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsoris
MessageSujet: Re: Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ   

Revenir en haut Aller en bas
 
Komandantat e ukes me pare ishin ne ushtrin e APJ
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rpondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: