AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Sabri Fejzullahu,jepe nje deklarat per Fatmir Limen

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Sabri Fejzullahu,jepe nje deklarat per Fatmir Limen   Mar 13 Juin - 1:27

Sot e marte ora 8 e35 minuta

Musafiri i mengjezit i Blerimit ne RTK ishte Sabri Fejzullahu,dhe gjate bisedave qe zhvilluan,Sabri Fejzullahu deklaroi: Se menjehere mbase
mbarimit te luftes se uçkes Fatmir Lima eshte i pari qe Sabri Fejzullahun e ka zgjedhe deputet ne kuvendin e kosoves,vetem qe eshte kengetar!Dhe Sabri Fejzullahu thote se per Fatmir Limen eshte ne gjendje perhere me dhene kontributin. Dhe thote se une Sabri Fezullahu jam qe qe kam organizue koncerte per Fatmir Limen,sepse te miren e tije nuk ka me ja harrue!O Sabri te fala te bane Haxhiu nga franca,a keshtu ju paska zgjedhe Fatmire Lima(bir komusisti e luftetetaret kush po ua sh..... n...bravo ore komandant qeliku--Lenini,si stalin-qelik),vertete ky çenka i menqur,!Dhe te paska pergaditure qysh ma heret ,i paska pergadite pykat se si mundet me i shpetue dyfetyresise,apo shtatefytyresise,e more Fatmir shoket e tu i tradhetove ku po bredhin neper europe e rrugeve te kosoves dhe tani as qe fole me ta,sepse te kane pergadit te LDK es e te PDK E Nexhmija,bashk me Sabrin,o OOO popull para se ta votoni dike nalnu more pakes e mendoni,analizoni do gjana e thuni vetes po kush eshte ai ... ju po mashtroheni qindra here ,me vite e dikada e shekuj e kurre nuk po mlidhi mende!!! MOS nenshkruani pa e marre vesh mire ate vendim,mos votoni sikur pordhe pa e njohure njeriun qe do tu udheheqi apo shtypi,deri kur ore popull,deri kur do te vetdisoheni???A ka zot,drejtesi?Jo mos u mashtroni as ne kisha e gjamia se tane jane rrenca,po u them nga pervoja e jo me't ndegjume!!!
Ju pershendet Haxhi Latif K.(Krasniqi) 14.06.2006 14 qershor 2006 ora 9.e25 min
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Sabri Fejzullahu,jepe nje deklarat per Fatmir Limen   Ven 8 Sep - 9:03

O Sabri Fajzullau
A je ti qe kur e nxunen Fatmir Limen ne burg tye ker te nxuren me pare ne dore ,a the me gojen tende qe te ka dergue Fatmiri ne banese qe tja merr kater milion,?!Heje ku i morri kater milion marka,apo dollar,heje o popull une jo qe kam punue pa hile per ju e ju vrafte mundi im e malltretimet e mija,por sa shtepija neper bote kam ndertue,dhe skam miliona..Per dike vere gjithmone,e per dike kurr dilli nuk i nxehi!
Po nese bahesh shpiun e i masakron shqiptaret i rreh e nga tuta te dojn dhe ta puthin papika
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
ben soloNumri i postimeve : 10
Registration date : 04/12/2006

MessageSujet: E verteta   Lun 4 Déc - 7:35

E vertete eshte sepse ky Sabri vete ka deklaruar ne RTK,dhe Per Fatmirin çka paske shkrue ta besoi.


Beni
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Sabri Fejzullahu,jepe nje deklarat per Fatmir Limen   

Revenir en haut Aller en bas
 
Sabri Fejzullahu,jepe nje deklarat per Fatmir Limen
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: