AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Listat e spiunave shqiptar

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Listat e spiunave shqiptar   Sam 6 Sep - 13:36

Essayez avec cette orthographe : urbashi shkruaj


Résultats de rechercheLiria Kombėtare :: Shiko temėn - 2:1 ne favor te BDI-seBallisti shkruajti:. Eh bashke anetar te ketij forumi populli thot "dardha ka bisht" .... keto shpifje i ben vetem udbashi Xhemil Zeqiri dhe ti o " selak ". ...
www.liriakombtare.com/forum/viewtopic.php?p=4824&sid=9d9a6098c0d4639f2880dfddd5ad5527 - 82k - En cache - Pages similaires
Liria Kombėtare :: Shiko temėn - pdsh-istat ngrejne flamurin e vmro-setalenti shkruajti:. ka ardhuru koha qe populli shqiptar vlerson shummm, .... VAJ ME DET KUSH NA UDHEHEQ ME PDSH-NE MENDUH TAC UDBASHI E THEM KETE SE NE ...
www.liriakombtare.com/forum/viewtopic.php?p=8030&sid=69f8a730259ed7a908296340244d365d - 63k - En cache - Pages similaires
Autres résultats, domaine www.liriakombtare.com »
Diferencime Ideo-politike nė Forum, nga ana e "Moderatorėve" - DForum15 Gush 2002 ... dhe ėshtė turp i juaji kur ju lejoni qė lloj-lloj Udbashi ta fyej UĒK-nė dhe popullin shqipatrė ... kat shkruajti me 2002-08-14 18:26 : ...
forum.kosova.de/forum/showthread.php?p=91570 - 45k - En cache - Pages similaires
Kush ishte Kol. Ahmet Krasniqi dhe pse u vra ai? [Arkiva] - DForum19 Sht 2003 ... Prometheu shkruajti: Kolonel Ahmet Krasniqi kur ka filluar ...... qenke UDBASH e pertej UDBASHI paske i ditke aq meire rregullat se si ...
forum.kosova.de/forum/archive/index.php/t-376.html - 576k - En cache - Pages similaires
Autres résultats, domaine forum.kosova.de »
K. Frasheri: Ismail Kadare, i subvencionuari i diktaturės [Arkiva ...A nuk ishte nga Shkodra prifti Marin Barleti qe shkruajti Historine e Skenderbeut ..... -FAHREDIN GUNGA, gjatė marrjen pė pyetje nga udbashi Momo Ēanoviq, ...
www.forumishqiptar.com/archive/index.php/t-73262-p-6.html - 124k - En cache - Pages similaires
Lista e shpiunave ndere shqiptar ilegal e legal19 Korr 2008 ... udbashi shkruajti me 2002-06-05 15:57 : Rrini rahat o milet se kam shenime qe jau dridhin misherat… Shqipetaret qe punuan per sherbimin ...
diskutime-shqiptare.fr-bb.com/bota-f2/lista-e-shpiunave-ndere-shqiptar-ilegal-e-legal-t178.htm - 20k - En cache - Pages similaires
Agjencioni FLOART - PRESS: 07-01-21 - 07-01-28Pra siē shihet edhe nga ky shkrim Robert Martiko nuk shkruajti nė kohėn e kolerės diktaturė ashtu siē kanė shkruar ata, tė pėrkėdhelurit, shėrbėtorėt e atij ...
floart-press.blogspot.com/2007_01_21_archive.html - 605k - En cache - Pages similaires
FLOART: korrik 2006Tė njėjtėn shifėr pėrmend edhe publicisti dhe udbashi Marko Llopushina nė ...... tė cilin Ali Podrimja e shkruajti nė vitin 1960, kur ishte gjimnazist. ...
floart.blogspot.com/2006_07_01_archive.html - 792k - En cache - Pages similaires
A1 Televizion - lajme... sebija e flliqur me ber ne Shqiperi e.beri udbashi kryekrimineli,Salucc i yte.per ...... Po mirė e pati dikush qė shkruajti pak mė parė, se egziston njė ...
www.a1tv.al/index2.php?faqe=lajmi - Pages similaires
[PDF] (Microsoft Word - Pse jemi k\353shtu si\347 jemi-Shefqet Jashari ...Format de fichier: PDF/Adobe Acrobat
poshtė falsifikimin e vet kur shkruajti se «mė 11 mai 1999... me urdhėr tė ...... keqtrajtoi me elektro–shok udbashi me damkė Ibėr Haskaj, kur kėrkonte ...
www.shefqet-jashari-strofci.ch/pdf/libri1.pdf - Pages similaires
Essayez avec l'orthographe suivante : urbashi shkruaj
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Listat e spiunave shqiptar   Sam 6 Sep - 13:36

Essayez avec cette orthographe : urbashi shkruaj


Résultats de rechercheLiria Kombėtare :: Shiko temėn - 2:1 ne favor te BDI-seBallisti shkruajti:. Eh bashke anetar te ketij forumi populli thot "dardha ka bisht" .... keto shpifje i ben vetem udbashi Xhemil Zeqiri dhe ti o " selak ". ...
www.liriakombtare.com/forum/viewtopic.php?p=4824&sid=9d9a6098c0d4639f2880dfddd5ad5527 - 82k - En cache - Pages similaires
Liria Kombėtare :: Shiko temėn - pdsh-istat ngrejne flamurin e vmro-setalenti shkruajti:. ka ardhuru koha qe populli shqiptar vlerson shummm, .... VAJ ME DET KUSH NA UDHEHEQ ME PDSH-NE MENDUH TAC UDBASHI E THEM KETE SE NE ...
www.liriakombtare.com/forum/viewtopic.php?p=8030&sid=69f8a730259ed7a908296340244d365d - 63k - En cache - Pages similaires
Autres résultats, domaine www.liriakombtare.com »
Diferencime Ideo-politike nė Forum, nga ana e "Moderatorėve" - DForum15 Gush 2002 ... dhe ėshtė turp i juaji kur ju lejoni qė lloj-lloj Udbashi ta fyej UĒK-nė dhe popullin shqipatrė ... kat shkruajti me 2002-08-14 18:26 : ...
forum.kosova.de/forum/showthread.php?p=91570 - 45k - En cache - Pages similaires
Kush ishte Kol. Ahmet Krasniqi dhe pse u vra ai? [Arkiva] - DForum19 Sht 2003 ... Prometheu shkruajti: Kolonel Ahmet Krasniqi kur ka filluar ...... qenke UDBASH e pertej UDBASHI paske i ditke aq meire rregullat se si ...
forum.kosova.de/forum/archive/index.php/t-376.html - 576k - En cache - Pages similaires
Autres résultats, domaine forum.kosova.de »
K. Frasheri: Ismail Kadare, i subvencionuari i diktaturės [Arkiva ...A nuk ishte nga Shkodra prifti Marin Barleti qe shkruajti Historine e Skenderbeut ..... -FAHREDIN GUNGA, gjatė marrjen pė pyetje nga udbashi Momo Ēanoviq, ...
www.forumishqiptar.com/archive/index.php/t-73262-p-6.html - 124k - En cache - Pages similaires
Lista e shpiunave ndere shqiptar ilegal e legal19 Korr 2008 ... udbashi shkruajti me 2002-06-05 15:57 : Rrini rahat o milet se kam shenime qe jau dridhin misherat… Shqipetaret qe punuan per sherbimin ...
diskutime-shqiptare.fr-bb.com/bota-f2/lista-e-shpiunave-ndere-shqiptar-ilegal-e-legal-t178.htm - 20k - En cache - Pages similaires
Agjencioni FLOART - PRESS: 07-01-21 - 07-01-28Pra siē shihet edhe nga ky shkrim Robert Martiko nuk shkruajti nė kohėn e kolerės diktaturė ashtu siē kanė shkruar ata, tė pėrkėdhelurit, shėrbėtorėt e atij ...
floart-press.blogspot.com/2007_01_21_archive.html - 605k - En cache - Pages similaires
FLOART: korrik 2006Tė njėjtėn shifėr pėrmend edhe publicisti dhe udbashi Marko Llopushina nė ...... tė cilin Ali Podrimja e shkruajti nė vitin 1960, kur ishte gjimnazist. ...
floart.blogspot.com/2006_07_01_archive.html - 792k - En cache - Pages similaires
A1 Televizion - lajme... sebija e flliqur me ber ne Shqiperi e.beri udbashi kryekrimineli,Salucc i yte.per ...... Po mirė e pati dikush qė shkruajti pak mė parė, se egziston njė ...
www.a1tv.al/index2.php?faqe=lajmi - Pages similaires
[PDF] (Microsoft Word - Pse jemi k\353shtu si\347 jemi-Shefqet Jashari ...Format de fichier: PDF/Adobe Acrobat
poshtė falsifikimin e vet kur shkruajti se «mė 11 mai 1999... me urdhėr tė ...... keqtrajtoi me elektro–shok udbashi me damkė Ibėr Haskaj, kur kėrkonte ...
www.shefqet-jashari-strofci.ch/pdf/libri1.pdf - Pages similaires
Essayez avec l'orthographe suivante : urbashi shkruaj
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Listat e spiunave shqiptar   Sam 6 Sep - 13:47

Mbreme ne Tetove antaret e PDSH-es dhe simpatizantet e saj brohoritnin: RRNOFTE VMRO-DPMNE , RRNOFT]E GRUEVSKI, RRNOFTE THACI!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Listat e spiunave shqiptar   Sam 6 Sep - 13:47

maliku shkruajti:
BDI-ja gjithmone do te fitoje , eshte e vetmja parti qe i realizoi premtimet e dhena gjate fushates parazgjedhore , prandaj nuk kam fije dyshimi se premtimet e dhena edhe gjate kesaj fushate do ti realizoje.
Ndersa ti i " urti plak " ne te vertete qenke nje sharllatan i vertete derisa kopjon fjalet e nje udbashi si Xhemil Zeqiri. Une e njoh ate udbash , ai gjate tere jetes se vete eshte marre vetem me Halimin dhe asnje pune tjeter nuk ka bere. Xhemil Zeqiri ka qene i perjashtuar nga rradhet e LPK dhe jeten e vete ia ka perkushtuar njollosjes se veprimtarise se atdhetareve qe kane vepruar ne Danimarke. Prandaj, ti " urti plak" ose me mire me thene sharllatan i vertete , meru me dicka cka din e jo me shpifjet e nje udbashi. Dikushi e plagosi Halimin , por me ndihmen e Allahut te gjithfuqishem ai shpetoi. Prandaj , mos e merni persiper ju kete veprim monstruoz , policia eshte ne kerkim te personit ( personave ) qe e kryen kete akt tradhtar, e pastaj vjen e u burgos juve...Kini kujdes cka shkruani..
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15045
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Listat e spiunave shqiptar   Sam 6 Sep - 13:57

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Listat e spiunave shqiptar   

Revenir en haut Aller en bas
 
Listat e spiunave shqiptar
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: