AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ali Ahmeti jam shqiptar e flasi slavokarpatishte

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ali Ahmeti jam shqiptar e flasi slavokarpatishte   Sam 6 Sep - 14:00

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti jam shqiptar e flasi slavokarpatishte   Sam 6 Sep - 14:21

Flori Bruqin
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti jam shqiptar e flasi slavokarpatishte   Sam 6 Sep - 14:26

Qani Memeti
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti jam shqiptar e flasi slavokarpatishte   Sam 6 Sep - 14:31

Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zambaku1
UDBASHET E KOSOSVES NGA MAQEDINIA!!?

Lista e fundit dhe e verteta

1. Ramiz Merko, Struge
2. Fazli Veliu, Kercove
3. Bexhet Bexheti, nga Kėrēova
4. Argetim Fida, nga Dibra
5. Muamer Vishko, nga Struga
6. Niazi Limanoski, nga Dibra
7. Abdul Zhuta,Strugė
8. Ajrush Toska, Strugė
9. Tahir Hani, Veleshtė-Stugė
10. Nuhi Vinca, Veleshtė-Strugė
11. Bardhul Tushi, Dobovjan-Strugė
12. Natmir Asani, Dollogozhdė- Strugė
13. Olloman Sela, Dollogozhdė-Strugė
14. Ysen Ramo, Ladorisht-Strugė
15. Xhemi Hajredini, Ladorisht-Strugė
16. Vait Ajro, Ladorisht-Strugė
17. Evzi Ajro, Ladorisht-Strugė
18. Shukri Ajro, Ladorisht-Strugė
19. Istref Toska, Veleshtė-Strugė
20. Mersin Toska, Veleshtė-Strugė
21. Musa Muēa, Veleshtė-Strugė
22. Riza Kondri, Veleshtė-Strugė
23. Agim Ziba, Livadhi-Strugė
24. Vait Nasufi, Veleshte-Strugė
25. Melaim Ademi, Strugė
26. Adem Polisi, Dobovjan-Strugė
27. Alim Polisi, Dobovjan-Strugė
28. Ilmi Tushi, Dobovjan-Strugė
29. Musa Musai, Dobovjan-Strugė
30. Zejnulla Qyra, Veleshtė-Strugė
31. Ziadin Qira, Veleshtė-Strugė
32. Sali Musa, Dobovjan-Strugė
33. Dear Meta, Mislodezhdė-Strugė
34. Zikri Meta, Mislodezhdė-Strugė
35. Syria Rushiti, Ladorisht-Strugė
36. Inajet Elmazi, Kalisht-Strugė
37. Ariz Shaipi, Kalisht-Strugė
38. Azis Pollozhani, Strugė
39. Xhevdet Karēe, Strugė
40. Edip Marku, Dibėr
41. Zejnel Zejneli
42. Alit Tėrnovci
43. Riza Bunjaku
44. Selim Brosha
45. Kalit Loku
46. Shefqet Hashani
47. Afet Rexhallari
48. Sahit Meraku
49. Muharrem Dana
50. Bedri Sinani
51. Xhemail Veseli
52. Servet Saliu
53. Ramadan Sinani
54. Ixhet Ramadani
55. Nexhat Idrizi
56. Refet Baftjari
57. Sejdali Saliu
58. Haki Fejzullai
59. Abdulla Jajovski
60. Skėnder Pasholli
61. Hamit Hamiti
62. Hamit Spahiu
63. Qani Memeti
64. "Aliqja" i Arangjellit-Kėrēovė
65. Ramazan Ballazhi
66. Gaxha-"Bėrko"
67. Mevaip Ramadani
68. Ibush i Merovės
69. D. Sahatēiu
70. Memet Shoshi
71. Tefurr Dervishi, Livadhi-Strugė
72. Esat Hoxha, Shkup
73. Ekrem Sela, Dibėr
74. Nush Kėrliu
75. Ibrahim Kelmendi
76. Jusuf Buxhovi
77. Hisen Shaqiri
78. Agim Nuriu
79. Hashim Zhelina
80. Riza Cerova
81. Nazmi Rahmani
82. Alush Kamberi
83. Fahredin Gunga
84. Hisen Musliu i Dobridollit
85. Nesim Nesimi i Dobroshtit
86. Komandir Refeti i Tetovės
87. Abas Shala
88. Osman Shala
89. Nexhbedin Rustemi
90. Sherif Trena, Veleshtė-Strugė
91. Menduh Ajdini
92. Enver Gashi
93. Rrahman Dedaj
94. Myrteza Shate, Strugė
95. Kapllan Resuli
96. Ali Aliu i Prespės
97. Shazim Mehmeti
98. Fadil Bujari
99. Isa Bunjaku
100. Daut Morina
101. Xhemo Jashari
102. Sinan Blaka
103. Irfan Nexhbiu, Ēegran-Gostivar
104. Afet Nexhbiu, Ēegran-Gostivar
105. Ymer Ymeri
106. Nuhi Bilalli
107. Muhamet Sherifi
108. Alia Alievski
109. Vullnet Presheva
110. Bujar Kumanova
111. Sefedin Sulejmani
112. Nexhat Golja
113. Suzana Kaba
114. Beqir Zhuta, Veleshtė-Strugė
115. Zulal Abedinoski, Strugė
116. Vajdin Shefkiu, Ēajle
117. Shaban Shehu
118. Abdulla Prapastica
119. Kadri "Milici" nga Zajazi
120. Zini Bilalli
121. Telat Xhaferi
122. Jonuz Pasholli
123. Jonuz Haklaj
124. Bajram Hazhi Idrizi
125. Zilkadri Sahiti
126. Shefki Ozna
127. Syle Ceku, Pejė
128. Isak Hasani
129. ErmalLena
130. Zaim Kica, Veleshtė-Strugė
131. Shebrit Kica, Veleshtė-Strugė
132. Ymer Reēi, Veleshtė-Strugė
133. Nazlie Dauti, Ladorisht-Strugė
134. Rasim Dauti, Ladorisht-Strugė
135. Nafi Jonuzi, Ladorisht-Strugė
136. Mazar Dauti, Ladorisht Strugė
137. Kaim Murtishi, Ladorisht-Strugė


O Zotni Jep Fakt qe te besojm keto ne, se faktikisht ne kete liste ke perfshi prefektin e Struges, kryetarin e veteraneve te luftes dhe shum tjer politikan te qe kan role te rendesishem ne R.E Maqedonise
Kush je ti qe jep listen ketu? Kush je ti qe njeher jepen nje liste me pas korigjon po shtynen emra te ndryshem, kush je ti qe akuzon?
Shumica e ketyre personave kan dhen gjak, kan qendru ka 15-20 vite neper burgje ,neper burgjet e Idrizoves e sot dasht zoti jan lire edhe ti akuzosh? Kush je ti? Ku je bazu ne kete liste? Kush ta dha te drejten te nxjerrish ket liste? Kush je ti qe hap sherrin e shqiptaris?
O zotni po qe se jan te verteta nxejrr FAKTE qe te besojm nese jan ateher turpi le tu qendroje pas e jo ne ket menyr..
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti jam shqiptar e flasi slavokarpatishte   Sam 6 Sep - 14:32

realisti


Anėtarėsuar: 24-05-07
Postime: 3

--------------------------------------------------------------------------------

Emrat e udbasheve te struges.

hahah qesharake Smile Nga informacionet te cilat posedoj un vetem 5 % e emrave jan te dhene

Ja nje nder emrat kryesor qe mungon ne listen e udbashve te struges.... Ai megjithse nje person shum i ri ne mosh,ka kontribuar shum ne luften e maqedonsve ne dem te shqiptare dhe ka qen nje nder informatoret kryesor te sherbimeve sekrete te maqedonis. Personi per te cilin flas quhet Besat Zhaku dhe kjo qe them esht me se e sigurt,dhe mund te dokumentohet me fakte... pastaj ka edhe emra te tjer te cilet ne nje te ardhme te afert do ti sjell per kete forum,biles do jen te shoqeruar dhe me fakte......

ja emrat shtes qe duhet te jen ne list. te gjith emrat qe do ti shkruaj jan person te rinj ne mosh por qe kan kryer shum shum pun

[b]BESART ZHAKU
NATMIR BELULI
ARTAN SEFERI
SULEJMAN SEFERI
[b]PETRIT TUSHI
[b]ILIR POLISI
[b]ILIR DAUTI
[b]DRILON MUSAJ
[BNEDIM RECI
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti jam shqiptar e flasi slavokarpatishte   Sam 6 Sep - 14:36

deaxx


Anėtarėsuar: 24-05-07
Postime: 1 interesant!Po tani gjith njerezit e tjere jasht listes sillen si spiuna

--------------------------------------------------------------------------------

Eshte pak veshtir ti besosh plotesisht kesaj liste,se ne te nuk gjenden emra te njerezve qe me te vertet i njohim si UDBASH,dhe nga ana tjeter gjinden emra te disa njerezve qe kan qen te ndjekur apo te diskriminuar nga sistemi politik,barem ketu ne Maqedoni....por ajo qe eshte edhe me interesant ne ket rast eshte se te gjith njerezit e tjere sapo e pane kete liste ne njefar menyre u shnderuan ne spiuna duke printuar listat me emra dhe duke i cuar ato ne selit e tyre partiake apo edhe neper cajtore,edhe ata ne njefare menyre po kryejne spiunllek....dhe nese e veren nga nje aspekt tjeter,nese emrat ne liste kan qen ne kohen e Jugosllavise spiunat e UDB-se sepse vet organet Jugosllave ne ate koh e kishin fuqin sidomos mbi shqiptaret, sot pothuajse gjith jane spiuna partiak sepse partia eshte buka sot, jo se na ka sjellur dicka tjeter, psh, pavarsine aq te deshiruar te Kosoves...para se ta publikoni listen me emra te tjere mendohuni njeher mir qe te paraqesni fakte me te kompletuara...sidoqoft, ne Maqedoni edhe ashtu pritet qe te sillet ligji per publikimin e emrave qe kane punuar per sherbime sekrete,qofte ajo edhe UDB-ja, ashtu qe mendoj se ateher do te jemi me te bindur, tani per tani nuk na duhen spekulime te kota se po bejne percarje ne popullaten tone ne nje moment jo shum adekuat per shqiptaret.
shpresoj se do ta gjejme te verteten se shpejti
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti jam shqiptar e flasi slavokarpatishte   Sam 6 Sep - 14:36

www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D19511%26page%3D10+udbashat+me+emra&hl=fr&ct=clnk&cd=1&gl=fr" target="_blank" rel="nofollow">http://209.85.135.104/search?q=cache:r2ge4raBxn8J:www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D19511%26page%3D10+udbashat+me+emra&hl=fr&ct=clnk&cd=1&gl=fr
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ali Ahmeti jam shqiptar e flasi slavokarpatishte   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ali Ahmeti jam shqiptar e flasi slavokarpatishte
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: