AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Nexhmie Pagarusha e Shpresa Gashi e fam. e Suroit gra te ran

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Nexhmie Pagarusha e Shpresa Gashi e fam. e Suroit gra te ran   Mar 13 Juin - 2:14

Nexhmija e Shpresa Gashi ishin ne vitet e 60 e tetate gra te dashura te rankoviqit dhe sot keto dyja u banen bilbila te kosoves,dhe shume po flitet neper internete qe edhe Adelina Ismaili ka ba dashuri me Arkanin,po e di qe edhe kur kengetaret kane organizue me ba koncerte neper gjermani ,apo diaspore,keta menagjere ma pare eshte dashure qe kengetaret tona ti sherbejne me qefe policise serbe e tani ti marrin vizat per me dal jashte kosoves!Po cila kengetare nuk u ka hie ketyre proceseve,dhe sa femra shqiptar kane femi me serb,nuk ka komune e kosoves qe nuk ka kupila!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Nexhmie Pagarusha e Shpresa Gashi e fam. e Suroit gra te ran
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: