AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Haxhi L.Kušii) ftoi kryqin e kuq video

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Haxhi L.Kušii) ftoi kryqin e kuq video   Sam 13 Sep - 20:01

Haxhi L.Kuši(Krasniqi)u rekomandoi qe tu vijn ndihmat refugjateve qe kishin ik nga shtepit e tyre ?!!!!!Dhe skishin kurrefaresh mbrojtje nga njeri i gjalle vetem genjeshtra nga uškeja!!!

https://www.dailymotion.com/video/edit/x6l21f_shqiptaret-ma-hudhin-arkanin-ne-ker_news

https://www.dailymotion.com/El-Kosovar


DerniŔre Údition par Perparimi le Lun 22 Sep - 16:02, ÚditÚ 3 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Haxhi L.Kušii) ftoi kryqin e kuq video   Sam 13 Sep - 20:12

............................................................................................................https://www.dailymotion.com/video/edit/x6l21f_shqiptaret-ma-hudhin-arkanin-ne-ker_news


[url]Arkanin taksistat ma hudhin ne kerr qe ta vozisi e per te me likvidue[/url]

Isha duke ndejtur ne kerrin tim txi dhe ne nje qaste me erdhi nje serb dhe me kerkon qe ta qoi gjeri ne Mushetisht por ia kerkova 50marka dhe me tha se a nuk eshte shtrejte tjeret shkoin per 10marka ?Ia prita nese jane ma lire shko e shijesha qe diška eshte ka zihet me mua me qellim qe te me hiqet,por ma beri graji(vozi) e dheza kerrin mercedes dhe mbrapa meje menjeheri nje gjip i zi me nje BW poashtu te zi me tablo te BG u nisen mbrapa meje dhe ja nisi e po me bene pyetje pa e pyetur fare;ška po lypin shqiptaret ,kur ne serbet ua kemi dhene shkollen se ju keni fjete ne kashte ne dhe te thate ?PO ithash ju e keni dite shqipen dhe na pasket mesue me fole shqip ?Ai ma priti po se shkollat e para qe ju kemi mesue me fole shqip tane akademiket shqiptar jane shkollue ne serbi e sidomos ne beligrad!!!Ma mbylli gojen se ashtu ishte edhe ju e dini qe me lexoni se e vertete ka qene.
Shta kurac hoqete vi shiftari da se odvajajte od srbije kada nasha kolepka je nasha kosova !!!I nashe manastireJa prita ako je vasha kolepka kosovo,da te pitam neshto ali bez lutne ?;Kako vam kaze Millosh ako koza llazhe rog ne llazhe!!Da li vidish ove groblje da li su serpske ili albanske ?Pa jebi albanske!
Da li ima vishe crkve u kosovi ili Gjamije ?Pa jebi ga ima vishe gjamije ma bani.
Pa dobro onda kome pripada kosovo ?Srbima ili muslimanima turcima ili arabima ?I od koja gnezda smo doshli u kosovi ?Da li smo padali ko krushke od neba ?Josh neshto gospodine ja bana;Da li ima vishe groblje albanca ili srba u cellom kosovi ?pa jebi ga allbanca !Ateheri ma beri po mire nese doni te ndaheni nga serbija luftoni si burrat e si kurvat,sepse edhe ne serbet po te deshirojna mu ndare nga ju OKBeja do na hakmirret ne forma ma te keqija ndaje serbeve,dhe per kete nuk guxojna me leshue peje hajte ashtu!!!!!
Dhe a e shihni si luhen lojnat e rusise dhe amerikes,njeri na perkrah e tjetri kinse per inati te amerikes i meshoiGjeorgjis pse kinse kosoven e njohi te pavarur!!Ketu eshte loja e nxitjes se urretjeve ndere popuj qe ne rast konflikti te kete sa ma shume masakra dhe pse jo sepse eshte mbushur koshiqi


DerniŔre Údition par Perparimi le Sam 13 Sep - 21:09, ÚditÚ 3 fois
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Haxhi L.Kušii) ftoi kryqin e kuq video   Sam 13 Sep - 20:30


Me 1978 pasi me pranoin ne shkolle si mesimdhenes ne fshatin Peqan ish ushtruersi i drejtorit Muharrem Gashi erdhi ne Peqan dhe e kishte shti kuririn e shkolles Ismetin qe te me thote te dali ne oborr se me pret drejtori Muhareem Gashi.!!Dhe kur dola mu lute qe ta leshoi shkollen,ndryshe do e marri ne qafe ?!Ai me tha se iu kishte kercnue ish inspektori i arsimit Ruzhdi H.Berisha dhe komiteti dhe e dinja kete sepse vete Ymer Gashi me pate thene nje here sa te egzistoi kjo jugosllavi tii kurr ne mardhenje pune ske mu kan dhe ke me vdekur nga uria,dhe nuk kam bere tjeter hje veq e kam kapur nje saksi dhe ja kam hudhe ati qenit dhe menjeheri ma ka ngjite Sokol Elshani duke me thene o mutin ta hanksha Haxhi mos e bane ma te madhe dhe te nesermen Qeda me erdhi ne shtepi dhe me tha se shko puno ne Shvepes,:::Atu si kryeshef ishte njefare Eymer Berisha dhe mendjemadhi mendonte se une ja tikirelli uredherat kur ja nisi menjeheri mem urdherue dhe e qova ne rrote te sames bashk me nje shkine qe ne kohen e luftes bani masakra kjo me djemt e vete Zoranin dhe Mikin,dhe pas jo nje muajit e leshova dhe me shenime fallco u punesova ne loto dhe aty mbeta ,por komiteti me luste qe ta leshoi ate vend e tu bashkohem komunistave gjakatar qe tja qi nanen shqiptareve qe jane te etur per LIRI.
Nik ka as fleta as lapes qe i pershkruan vuajtjet e mija mizore!!!Hoqa ne jeten time kinse ta shohe popullin ne liri,por edhe populli nuk po ta dijka,qudi !Haram u kofte mundi dhe sakrificat e mija dhe qe jam ne jete,kam mundur me mija here te jam viktime e jauaja nga servilet sserbofila dhe serbet


.......................................................................................


https://www.dailymotion.com/video/edit/x6l1vi_haxhi-lkucin-e-prijashton-nga-arsim_news
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Haxhi L.Kušii) ftoi kryqin e kuq video   Sam 13 Sep - 20:44

https://www.dailymotion.com/video/edit/x6l1nx_haxhi-l-kuci-i-pruri-ndihmat-humani_news
.....................................................................................................NDIHMAT E KRYQIT TE KUQ I PRUNA UNE PER REFUGJATET SHQIPTAR

Ne Malisheve nese nuk gaboi nga stacioni i pompes se benzines se Paqarizeve ne Dragobil kur i thash se e kam per me prue buk e ilaqe per keta njerez qe kishin ik nga komunat e RAHOVECIT e tere DRENICA ,nuk mi mori te hollat edhe pse e zgjati doren disa briten kukuuuu dhe hat se jo.Ndersa ne Suhareke kam thirre nga shitorja e Haziz Shala dhe mi ka marr paret,dhe kur tani e pyesi se kush i ftoi ndihmat si kujtohen a kur nga kerri i policise e kam nxjerr nje katundar i kujtohet dhe aty prezent ne kete ngjarje ka qen Sinan Bide Kuši,djemt e vazat e tija e dine per trimerin time

Daut Hoxha dhe SEladin Fazliu jane ata qe mi derguan ndihmat humanitare ne Malisheve dhe ne Suhareke dhe haram ore popull shqiptar se ju te mires i hudheni mut e tradhetaret qe ju bejne zi e keq ja shkerdheni nanen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Haxhi L.Kušii) ftoi kryqin e kuq video   Sam 13 Sep - 21:12

Ramadan Muja ne bisede me mua sot eshte kryetar ne prizren


https://www.dailymotion.com/El-Kosovar/video/x63ixj_haxhi-kuci-ne-bised-me_news
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Haxhi L.Kušii) ftoi kryqin e kuq video   Sam 13 Sep - 21:17


Kioskun ma thyen policet shqiptar si Pollici Skender Krasniqi me Basriun dhe tani keta komandrira te stacioneve policore si eshte e mundur qa ata qe na rrinin kur ne kioskun tim beheje referendumi per pavaresin e kosoves,dhe te njejtit njerez qe ishin kundra pavaresise tani na qeverisin,dhe luften e udhehoqen keta qe mos tju bashkangjiten njerezit liridashes!!!Zot a je gjalle apo ske qen kurr ne kete jete pos mashtrime na mashtruan keta gjakatar qe ti besojna zotit e ata jeto si zot!!!
https://www.dailymotion.com/El-Kosovar/video/x62xec_policia-shq-1991-thene-kioskun-e-ha_news
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15046
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Haxhi L.Kušii) ftoi kryqin e kuq video   Sam 1 Nov - 13:58

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisÚ
MessageSujet: Re: Haxhi L.Kušii) ftoi kryqin e kuq video   

Revenir en haut Aller en bas
 
Haxhi L.Kušii) ftoi kryqin e kuq video
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas rÚpondre aux sujets dans ce forum
 :: sport-
Sauter vers: