AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ali Ahmeti

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ali Ahmeti   Mar 13 Juin - 8:53

Sipas lajmeve te RDW ne gjuhen maqedonase thuhet:Se Ali Ahmeti ne kohen e titizmit ky njeri ka punue ne organet politike maqedonase!!!Une beje pyetje?pra cili shqiptar po del i paster dhe a jemi vertete popull shqiptar apo sllave,si eshte e mundure qe ne te gjitha anet ka banoin shqiptaret kane lidhje gjakore te ngushte me sllave,dhe punoin kundra shoqi -shoit:Ne komunen e Sufrekes,ne nje fshat a me besoni se nga i njejti gjak shqiptar apo serbo sllave,rrjedhin dy kombesi:njera familje shqiptare e tjetra ma large serbe!!!!


Kjo qe eshte poshte eshte e marrun nga forumi:http://72.14.221.104/search?q=cache:EtnyCa_BpskJ:www.freeblognetwork.com/kosovo/708/+kush+mundet+ti+ndihmoi+njeriut+qe+eshte+ne+halle&hl=fr&gl=fr&ct=clnk&cd=15

2/16/2006 - OOOO ALI E PADAVIC

Posted by ushtari ish uck_se maqedonis
o vllezer emotra ki ali muti asht njeri tradhtar ma i madhi ne bot se ki eshte penzioner i ch invalid mase ch nuk eka mbajt epo vjen ne maqedoni epo emer postin si kryetra i nje partie e pastaj aj te qeveris me kualicionin serbo slav barnko cervenkovski e emrin ja qifsha se kia sht serb nuk di alija me be politik me cervenkovskin e kshtu qe ki ali muti ka shkel gjakun e deshmorve i ka mbyll ushtaret e vet luftetaret e clirimit te atedhut ki po i mbyll ne kazermat slave e i maltreton ne menyr cnjerzore o kshtu qe o vllazni e ju motra mos gaboni me ja dhen voten se ki esht TRADHTAR I POPULLIT
TUNG O ALI PADAVICA
e nje familje serbe!A po u vjen qudi?
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti   Mer 14 Juin - 15:56

1/3/2006 - O ALI O ALI NENEN KENA ME TA QI
Posted by Anonymous
O ALI AHMETI O RROBT E SHPIS TI QIFSHA O PSIKOPATIN E NANES TA QIFSHA O QIKEN E HJESHME TA QIFSHA OO BILE EDHE TE DEKNI NEPER VOREZA KENA ME TI QI...MORE DILIKUENT MORE GRUQIM A E DIN SA VET I KE MAR NE QAF EDHE ENDE KI SHPRESA ME NEJT NE PUSHTET EDHE NE TETOV HAJT TI SE TETOVA TE HYP MIRE E MIRE PO KUR KI ME RA MENDJA SKA ME TA MAR QYSH KI ME RA.....VEQ MBAJNI MEND KETA FJAL JU QE EDONI EDHE SE DON ALI AHMETIN SE SKA MI SHKU GAT KENA ME QU ME PSHURR GJAK BASHK ME ATA RROBQIM QE I KA AFER VETIT ME GJITH ATA KOMANDANTAT QE I KA AFER VETIT QE SHKAUN AS ME DYLBI SKAN MUJT ME KQYR SE KA NJET NEPER BIRAT E MINIT...PTUHHHHHHHHHH EDHE NIHER FAMILIN NGOJ E NPIDH TA QIFSHA...ME RRESPEKT USHTARI I KOMANDANT RROKIT
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti   Mer 14 Juin - 15:59

1/7/2006 - Ti o far Mefaili dhe ti qe pi qun njerzit qobana
Posted by Shqiperim Bajraktari
Ti o Mefail ti mundesh me e dhan mendimin tand ku gjindesh ti ne gurbet dhe i sheh sendet ma ndryshe.Ndoshta dikush ketu eshte PDSh edhe e shan Ali Ahmetin po jo krejt,ne ty veq diqka te thomi se na jemi qata qe me se shumti i duhena kti kombit na kena qen dhe dot jemi po kush pak ma von ki me e kuptu.A ne perndryshe nuk ja qim familin as ALIS E AS ARBER XHAFERIT ne jemi ne vij kombetare.A ju qe po mendoni se dini diqka sdini kurgjo a e ke edhe shum gabim se komandantat i ka vra vet ALI AHMETI se kan qen te padegjueshem per te ata kan dasht luft kurse ky pushtet shoki jon..A ti pa emen qe ke shkru ne fund mbaje veten burr mos i quj njerezit ashtu se kollaj o me shkru ne internet po dil ne fush mejdan e fol..Pikerisht ju qe po folni per luften ti o far Mefraili edhe ti qe ke shkru me ne fund ju lidhje skeni me luften nese keni njoft dikend qe ka qen ne luft ne shipkovic atje shoq ska pas luft luft ka pas ne kumanov ne drenoc te tetoves..Ali Ahmeti eshte tradhtar edhe asni shok qe e ka pas nuk e ka zhgenjeheni nese mendoni se e ka si ne kosov si ne shqiperi..Ali Ahmeti i vrau te gjith qe nuk i konvenuan prej komandant telit rrokit tahir sinanit shpendit e shum djemve te ri qe u vran ne tetov,mos ju ardht merzi aj ka me u pergjegj per te gjitha keto heret a von....A ju o shqipfolsa nese smundemi me u mar vesht me fjal edhe takohemi bisedojm me mire ose cka te doni tjeter se na te intenetave sjena po kur i lexojm keta shkrime po na qoni me shkrujt na perndryshe jemi PER BASHKIM KOMBETAR DHE JEMI NE NJESITIN PER PASTRIEM TE UDBASHEVE TUJ FILLUE PREJ MA TE VOGLIT DERI NE MA TE MADHIT SE NE SHQIPERIN E RIBASHKUAR DO TE HYM PA TRADHTAR TRADHTARET MUND TE SHKOJN VETEM NE BEOGRAD BULLGARI TE NA SDO KET VEND...NA GJINDEMI NE KOSOV MOMENTALISHT DHE GJITHKUND ATY KU JAN TROJET TONA....ME NDERIME RROFT SHQIPERIA


Link Permanent
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti   Mer 14 Juin - 16:02

2/6/2006 - kom nato dhe kom malisheva
Posted by Anonymous
mirsad ndrecaj komandant nato dhe muhamet krasniqi komandant malisheva. e lexuam ket faqe me shum vemendje, po pam shum gjera qe nuk na pelqyen sa i perket luftes se vitit 2001 ne ilirid. shqipetar te dashur. ne pam ketu se kishte shum thashetheme per luften ne ilirid. nje gje na brengosi shum fyerjet te cilat asht turp me naj pa dikush se mbi te gjitha jemi shqiptar dhe kemi tradita , sot asht nje e drejt e qdo qytetari ta jap kritiken e vet mes votes se lir. mos harroni se shoket tan qe dhan gjakun per liri e dhan qe ne te jemi te bashkuar ta nderojm njani tjetrin ashtu si vllau vllaun. ketu shka pam ne ishte ashtu si na don ARMIKU .sa i perket luftes ajo i mbetet historis... un mirsad ndrecaj jam nga gjakova dhe muhamet krasniqi asht nga malisheva kur filoj lufta ne ilirid ne ishim bashk nga te gjitha trojet shqiptare ne luft vetem qe te jemi te bashkuar ti gezojm te drejtat tona te cilat na i dha i madhi zot po sllavet na i mohuan. ju lutem qe te jemi me te bashkuar per arritjen e qellimeve te tona bashkimin kombetar. pershendetje te gjith shqiptareve kudo qe jan me rrespekt mirsad ndrecaj dhe muhamet krasniqi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti   Mer 14 Juin - 16:08

ME RESPEKT ZVICRA

Edited by kosovo on 1/15/2006 at 9:12 AM
Link Permanent

1/14/2006 - Shqipria e madhe
Posted by Anonymous
O ALI Qamet shum Familje i shkatrove,
Shum Familje i Tradhtove.
per ket punen tande e kemi ni Plan mistikil planifikuar qe
kadal tu ta qesim spirtin. si tij gjakun e deshmorve qe va ke pi
e jetimava reskin dhe ndihmat wa ki ndal.
per ket kije me u pergjegj
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti   Mer 14 Juin - 16:19

2/6/2006 - Per Mirsad Ndrecaj dhe Muhamet Krasniqi
Posted by Anonymous
Haxhi L.Kuēi

Shume mire me vjen per ju dy komandanta ,sidomos per juve qe u lajmrove!
Dhe deshta ta baje nje pyetje?
Kur mbas masakres se Rahovecit,te nesermen ka ora 4 e mengjezit erdhi policia ushtarake e UēKes,dhe me kishte rrethue mua dhe familen time ne oden e sternipave te babes Hazir Dalip Ollurit,dhe me kerkoi qe tua dorezoi armen qe e kisha ble nga ju,duke mu kercnue se pse disa fshatar i kam pergaditur ne ndoni kundersulm,ndaj forcave serbe?Dhe me thane se une po bashkpunojkna me serb pasi po pergadisi nje gje te tille,dhe me thane qe une duhet te humbi nga fshati?
Armen nuk ua dhash kete e dini dhe shkova qe me dhune te inkuadrohem ne Reshtane por as aty nuk me shkoi mbare duke me thene se une ēenkam budalle ei shtie me dhine me luftue te uēkes?Kur dola nga dyert,uēkja mi kishte qit traktorin para dyrve e te dera e oborrit nje gjip,dhe ma poshte nje kamion pe dine se per cilin kamion e kam fjalen,dhe i thash Hazirit se nu vesha e sheh ti ,dhe i thash se tye kam m'et ba ushtar t'imin?Te uēkes me thane se nese i baje diēka sternipit te babes kane me pas pune me mue.
Ky sternip i babes tem,vete e kam pare me spiunin SHYQEN e Osterzubit duke ia ba me isharete ka une Hazirit,sepse ia prisha ketije qenit per mos mi shtie mu vra disa te Bajes dhe te Shirokes nga Theranda.
Ju lutna kush kene keta qe me rrethuan,kush i shtjeu,pse nuk me pranuan tu bashkangjitem kesaj lufte a mos u friguan se ma shpejte po pavaresohej KOSOVA?
A ua prura ndihmat humanitare ne Malisheve e ne Therande,pastaj sa ushtareve u dola ne ndihme,sidomos te plagosurve,e dine ky qeni sternipi i babes?E dine mire edhe Tefik Olluri,ky qe tani punon si polic,por ani!
Ju lutem nese keni djeni per
kete sa do te paket ,mos u frigoheni per asgje por edhe per mua nese ke ndegjuar
diēka sa do te vogel le ta dine tere populli mbare por edhe tane bota?pershendetje te sinqerta
Link Permanent
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Ali Ahmeti   Mer 14 Juin - 16:22

2/9/2006 - z. Haxhi L Kuqi
Posted by Mirsad Ndrecaj
zoti Kuqi. ti na bere pyetje mua dhe komandant malisheves nese na dim diqka rreth rastit tuaj dhe e ceke se ke ble armen nga ne. nese ti ke ble arm nga kom. malisheva ti ateher qenke dasht me qen ne gjermani e jo ne kosov, ku kom. malisheva ka qen ne gjermani gjat luftes se kosoves po nese ke ble nga un ti ateher asht dasht me qen ne dukagjin e jo ne komunen e rahovecit. sa i perket a kemi ndegju najher per ty, me vjen keq shum po kurr deri sa e lecova ket faqe, po nje gje me erdhi keq se ty nuk te paskan pranue ne rradhet e UQKES ,zotri i nderum ushtrija jon askend nuke ka pengu te marr pjes per qlirimin e vendit, mua si 18 vjeqar me pranuan me shum rrespekt dhe sa koh kam qen ne uqeke nuke di se ja kan ndaluar dikuj. po zotri i nderum mas luftes se kosoves ishin edhe dy lufta pse ateher nuk morre pjes ne to si ne preshev po ashtu edhe ne maqedoni. besoj se je i kenaqur me pergjegjien time.
Link Permanent
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15014
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ali Ahmeti po done shqiptaret mi shendrrue ne maqedon   Mar 27 Juin - 15:49

http://www.liriakombtare.com/forum/viewtopic.php?p=4582&sid=dbab36ceb1f0c8e68caf2f123d26fcc2

ATHUA KJO KA LIDHJE ME DESHMORET DHE LUFTEN "2001
apo dikush kishte shfrytzuar rastin dhe besimin e gjith shqiptarve per nje integrim ne nji shtet qe aspak nuk garanton marveshjen e ohrit.shqiptaret si nacionalitet.a e di pse SKENDERBEUN e kan vendu ne shkup pasi maqedonet dojne te vjedhin nga historia e shqiptarit.pse ali ahmeti kishte thirrur shumicen maqedone ne hapjen solemne te librit te sknederbe.
aty ishte edhe kiro gligorov dhe shum te tjere..pasi ata me rrenat e tyrev jan duke ndertu nje shtet artificial nga gjuha artificiale dhe historia artificiale A E DI SE ME KETO MASHTRIME NJEHERIT NE DO TE SHKRIHEMI SI MAQEDON SI NE KOHEN E AMERIKES ME PARE KISHIN JETUAR INDIANET POR NGADAL DUKE BERE LUFTRA DHE MASHTRIME HUMBET KOMBI INDIAN DHE FORMOHET NJE SHTET I RI[/quote][/list
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Contenu sponsorisé
MessageSujet: Re: Ali Ahmeti   

Revenir en haut Aller en bas
 
Ali Ahmeti
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: