AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Ata qe dje ishin me serbin sot ne krye i keni

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15239
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Ata qe dje ishin me serbin sot ne krye i keni   Jeu 25 Sep - 15:55

Ja cilet shqiptar si udbasha e si gazetar vrisnin shqiptar dhe sot ne krye te kuvendit

Edhe pas plenulit te brioneve dhe renjes se Rankoviqitnvazhdon spiunazha ne mes shqiptareve si ne maqedoni,ne kosove,e edhe ne mal te zi e ne luginen e Presheves dhe ne shqiperi!!
Gadi te gjitha redaksit e gazetave dhe te radiotelevizioneve u shendrruan ne qendra te udbes antivellazerive te vete SDB
Nder shqiptaret servil(bashkpunetor te serbit ishin ;;;; nen nje

1)Mehmet Shoshi
2)Xhevdet Hamzai
3) Mehmet Maliqi e la birin Shkelzenin
4)Maksut Shehu
5)Fadil Bujari
6)Mehmet Kraja
7)Jusuf Buxhovi
8)Sabri Hamiti shqipfolesi serbofili
9)Feradin Gunga qeni moqem
Agim Zatriqi qeni i cili atehere pate punue ne RP dhe prape qeni ne RTK,dhe kinse RP nuk eshte ne funksionim bre qent nanen tradhetareve !!!!!!!O zot a je ndoi kund apo ke pire raki te forte e nuk po te leshon ??????
Kopjen e kam marr nga libri i Nafil çegranit "Balle per balle" faqe 129_130
E pergaditi
Haxhi Latif Kuçi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com En ligne
 
Ata qe dje ishin me serbin sot ne krye i keni
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: kulture-
Sauter vers: