AccueilPortaliFAQRechercherS'enregistrerMembresGroupesConnexion

Partagez | 
 

 Lavdim Gjuka kercnon pse shkruai drejte kundra Gjergj Dedes

Aller en bas 
AuteurMessage
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Lavdim Gjuka kercnon pse shkruai drejte kundra Gjergj Dedes   Ven 26 Sep - 0:33

Inbox Sentbox Outbox Savebox


Inbox :: Message
From: lavdimi09
To: Perparimi
Posted: Today at 1:17
Subject: [No title]
Si nuk te vjen turp ta njollosni figuren e Gjergj Dedaj si nuk ju vjen turp te mirreni me shpifje me trillime te kota ju ore shqipefoles sepse ju nuk jeni shqipetare ju jeni argat te serbise ju jeni pjella e dreqit me besoni se do tju gjurmoj dhe do tju gjej kush jenii ju qe po i njollosni figurat me te ndritura te historis se re te Kosoves me bseoni se une jam ne kerkim te gjurmeve te juja ju kerkoj qe urgjent te largoni ate shpifije qe eshte shkruar nga nje 'haxhi" per 24h ose do te marrim masa tjera ne menyra tjera ne baze te ligjit.
Ta njollosni Gjergj Dedajn e njollosni Kosoven sepse ky njeri ka dhan shum per ket vende Familja e tij ka dhan 12 antare te saj per lirine e Kosoves prandj mos shkelni mbi gakun e tyre mos vazhdoni me shpifje ndaj tij,ose ju betohemi se do ta pesoni keq .

Mr.Lvdim Gjuka

Pergjigje nga Haxhi Latif Kuçi
O qen ti qe je ne kerkim timin ta shkere ate nane ti qe leh si qen nuk je tjeter pos nje qen i ndyre dhe asgje tjeter
Gjergj Deda mirret me shitjen e VIZAVE qe organizon seminare neper disa shtete, a ne esence ky TRADHETAR Dedai lavderon figurat e ndritura shqiptare e ne anen tjeter masakron ata.
Gjergj Dedai eshte kryesori qe shet viza per ITALI si ndermjetsues e ka Smailin e disa tjere ne disa komuna te kosoves.
Nese deshiron e qesi edhe ne you tube edhe ma keq ja bane,sepse ky i shfrytezon seminaret e shteteve qe i besoin se po i knaq vellezerit shqiptar a vetem merr para te gaqme nga 2000 gjere ka 3500 euro.Ka mundesi qe ka dhene 12 antar per kosove,por vete eshte keshtu qe mirret me viza qe i shte hallegjinjeve dhe disave ja merr parat dhe vizat nuk ja bene ,kete mua ma ka bere qeni i ndyre !!!!!
Gjergj Dedai nuk ka dallim fare nga spiunat e shkaut dhe ti qe e perkrah ti je edhe ma qen se Gjergj Dedai e sa per qe me kerkon e ke adresen se ku banoi e ti qite nga je apo ma jep nr.e telefonit dhe shihmi dhe e sheh veten ku do gjindesh ore qen i biri bushtres serbofile.
Ti qe me etiketon si argat i serbise ,kjo eshte sllogani komunist e bir qen komunisti servil shkau.Ju dini me ja venue te zezat e juaja njerezve te merituareve dhe veten si tradhetar e konsideroni patriotizem a qena e qena..


Hax
hi Latif
Kuçi
Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
Perparimi
Admin


Numri i postimeve : 15052
Registration date : 30/04/2006

MessageSujet: Re: Lavdim Gjuka kercnon pse shkruai drejte kundra Gjergj Dedes   Ven 26 Sep - 0:56

Revenir en haut Aller en bas
Voir le profil de l'utilisateur http://diskutime-shqiptare.fr-bb.com
 
Lavdim Gjuka kercnon pse shkruai drejte kundra Gjergj Dedes
Revenir en haut 
Page 1 sur 1

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
 :: politika-
Sauter vers: